MA Tuen Mun - MA MA programy Tuen Mun, Tuen Mun

MA Tuen Mun - MA MA programy Tuen Mun, Tuen Mun

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Tuen Mun je město v Hong Kongu se nachází podél řeky Tuen Mun a je obecně rezidenční oblast. To má několik administrativní opatření, které zahrnují veřejnou knihovnu a kurt. Má také dvě instituce vyššího vzdělání v blízkosti.

MA Tuen Mun - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Umění V Mezinárodním Vysokoškolském Vzdělávání A řízení

Lingnan University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Hongkong Tuen Mun + 1 více

Master of Arts v mezinárodním vysokoškolském vzdělávání a řízení je určen pro ty, kteří chtějí vážně studovat mezinárodní vysokoškolské vzdělání, politiku a řízení, stejně jako vedení a vedení otázky v řízení současné univerzity. [+]

Master of Arts v mezinárodním vysokoškolském vzdělávání a managementu

Master of Arts v mezinárodním vysokoškolském vzdělávání a řízení je určen pro ty, kteří chtějí vážně studovat mezinárodní vysokoškolské vzdělání, politiky a řízení, stejně jako vedení a vedení otázky v řízení současné univerzity. Program IHEM by apeloval na ty, kteří v současné době, nebo se usilují, převezmou pokročilé řízení nebo politické pozice ve vysokoškolském sektoru.

Program IHEM nabídne studentům skutečně srovnávací a mezinárodní perspektivy v oblasti porozumění rychlým sociálním, ekonomickým a politickým změnám v kontextu globalizace konfrontující současné univerzity. Vytváří mezinárodní platformu pro vedoucí odborníky v oblasti mezinárodního vysokoškolského vzdělávání, politiky a řízení, aby se zapojily se studenty do kritické analýzy strategií zvládání a změny univerzitní správy, když se současné univerzity musí vyrovnat s rychlými sociálními, ekonomickými, demografickými a politickými přeměnami v různých části světa.... [-]