General Studies New Jersey, NJ - General Studies General Studies programy New Jersey, NJ, New Jersey, NJ

General Studies New Jersey, NJ - General Studies General Studies programy New Jersey, NJ, New Jersey, NJ

General Studies

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New Jersey je severovýchodní a střední Atlantik stát Spojených států. Vysoce uznávaný univerzity v USA pro rok 2013 se nachází v této provincii. New Jersey je pozoruhodný stav v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Národ je plný příležitostí života, rekreační a profesionální kariéry.

General Studies New Jersey, NJ - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Liberálních Studií

Kean University
Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké New York Union + 1 více

Master of Arts v liberálních studií programu je určen pro dospělé, kteří hledají interdisciplinární cesty k poznání, kteří chtějí prozkoumat hodnoty tkvící ve svobodných uměních, kteří chtějí pokračovat a prohlubovat život mysli. [+]

Master of Arts v liberálních studií programu je určen pro dospělé, kteří hledají interdisciplinární cesty k poznání, kteří chtějí prozkoumat hodnoty tkvící ve svobodných uměních, kteří chtějí pokračovat a prohlubovat život mysli. Tento program není určen trénovat studenty pro specializované povolání; program má zvláštní význam pro studenty, kteří chtějí zvětšit rozsah a hloubku svých znalostí ve svobodných disciplínách. S advisement koordinátora, studenti naplánovat program, který má koncentraci a rozmanitost.

Chcete-li se dozvědět více o Master of Arts v liberálních studií programu, navštivte http://grad.kean.edu/masters-programs/liberal-studies.... [-]