MA Meurthe-et-Moselle - MA MA programy Meurthe-et-Moselle, Meurthe-et-Moselle

MA Meurthe-et-Moselle - MA MA programy Meurthe-et-Moselle, Meurthe-et-Moselle

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

MA Meurthe-et-Moselle - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Mezinárodním Managementu

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Nancy

Program byl navržen tak, aby vlak odborníků v oblasti podnikatelského prostředí ve Francii, EU a Ruska tím, že společné studijní kurzy a jednu plnou semestr v zemi partnerských institucí. Program je 2 roky na plný úvazek studie. Francouzský partner je zastoupen ICN Business School (Nancy, Francie). [+]

. Program byl navržen tak, aby vlak odborníků v oblasti podnikatelského prostředí ve Francii, EU a Ruska tím, že společné studijní kurzy a jednu plnou semestr v zemi partnerských institucí. Program je 2 roky na plný úvazek studie. Francouzský partner je zastoupen ICN Business School (Nancy, Francie). Osnovy programu pro ruské studenty zahrnuje následující předměty: management, marketing, podnikání, manažerského účetnictví, finančních aspektů mezinárodního obchodu, informačních technologií, mezinárodní finance, právo soukromé, evropské právo, hospodářství Francie a ostatních členů EU, výzkum metodika, cizí jazyk (francouzština). Tyto předměty jsou zahrnuty v 1. pololetí v MGIMO, druhý semestr je poskytována ICN Business School se zaměřením na podnikání ve Francii, vyjednávání techniky, finanční řízení a provoz. Ve Francii jsou studenti rovněž nabídnuta možnost vybrat stopy specializace. Třetí a tam semestry poskytuje MGIMO s konečnou (stát) zkouškou a práce defendance. Praxe je součástí studijního programu. Studenti mají možnost absolvovat terénní práce ve Francii v průběhu léta. Projekt Práce je povinná a provádí se během 4. semestru. Základní struktura kurzu První rok na univerzitě MGIMO Zimním semestru povinné předměty Zahraniční Ekonomický Politický systém Ruska i zahraničí Mezinárodní právo soukromé Evropská integrace: právní a institucionální aspekt Teorie organizace a organizační chování Francouzský jazyk Mezinárodní marketing Mezinárodní obchodní praktika Personální politika a řízení lidských zdrojů Řízení výkonnosti Volitelné předměty Historie a zahraniční politika Francie Public Management Nákup Přednášky hostujících profesorů (volitelný) Budování týmu a Mezinárodní centrum zahraničního Environment Strategie rozvoje francouzských firem mimoškolních workshopů Sebeprezentace Jarní semestr povinné předměty Historie a metodologie vědy Krizové řízení International Management Company Moderní... [-]