Food and Beverage Studies programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Food and Beverage Studies programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Food and Beverage Studies

Magisterský titul je druhý nejvyšší stupeň můžete získat v post-sekundárního vzdělávání. Dalšího stupně po bakalářským titulem, mistr může být předpokladem pro další doktorské studium nebo příprava na kariéru v oblasti vzdělávání. Stále častěji jsou zaměstnavatelé udělení uchazeči o zaměstnání, kteří mají magisterský titul s vyšším platem a rychlejší růst počtu pracovních míst.

Co je MA v oboru potravin a nápojů studií? Tento stupeň je důkazem pokročilé studium a specializaci ve všech aspektech potravin a přípravu nápojů, služby a související řízení. Studenti se učí praktické dovednosti, jako je například techniky potřebné pro výrobu a hands-on schopností služby potravin a nápojů. Prostřednictvím kurzu v potravinářském služby marketingu, se studenti učí menu design, rozložení restaurace a průmyslové standardy pro pomoc při provozu day-to-day potravin a nápojů orientované zařízení.A konečně, komunikační kurzy pomáhají studentům polské cenné interpersonální dovednosti pro použití v potravinářském a nápojovém prostředí.

Když přijde na dávky pro ty, kteří právě vstupují na pracovní sílu, magisterský titul na svůj životopis může být mocným draw manažerovi nájem. Pro ty, kteří již v pracovním procesu, získání tohoto stupně může vést ke zvýšení platu.

Náklady získat MA v oboru potravin a nápojů studií se může výrazně lišit v závislosti na vše od zda se zúčastnit veřejnou nebo soukromou školu, ať už budete studovat on-line a další. Zavolejte svého potenciálního školu získat podrobnosti.

Studenti vyzbrojení MA v oboru potravin a nápojů studií jsou často kvalifikaci pro některé z nejvíce vzrušujících a rychle rostoucí pozicích v průmyslu foodservice. Práce jako manažeři v zařízeních potravinářské služba, Restaurace hostitelských skvrny nebo Šéfkuchař pozicích jsou jen některé z možností, které mohou být k dispozici.Přesto, ostatní studenti mohou spárovat míru s podnikatelským zaměřením na kariéru v restauraci vlastnictví.

Existuje spousta možností, pokud chtějí získat magisterský titul v oboru potravin a nápojů studií. Chcete-li začít směrem k míře hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více

Magistr Umění Ve Studiích Potravin

The American University of Rome
Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2018 Itálie Řím

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a spotřebu potravin, obecněji na tom, jak ovlivňují přírodní zdroje Země s našimi výběru potravin. Zaměří se na mezinárodních rozměrů, ale také na tom, jak jsou spojeny politiky a regulační rámce orámovaný a prováděny na regionální, národní a sub-národní úrovni ze strany veřejnosti a neziskového sektoru, stejně jako v potravinářském průmyslu. [+]

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a spotřebu potravin, obecněji na tom, jak ovlivňují přírodní zdroje Země s našimi výběru potravin. Zaměří se na mezinárodních rozměrů, ale také na tom, jak jsou spojeny politiky a regulační rámce orámovaný a prováděny na regionální, národní a sub-národní úrovni ze strany veřejnosti a neziskového sektoru, stejně jako v potravinářském průmyslu.

Program nabízí studentům možnost zaměřit se na cestě více profesionální bázi, v souladu s jejich profesní aspirace, nebo cesta výzkumné bázi, pokud chtějí pokračovat výzkum na Ph.D. level.... [-]


Ma Hotelové A Restaurační Management

Synergy University Dubai
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené arabské emiráty Dubaj

Tento program je jedním z nejvíce žádaných programů v prosperujícím odvětví cestovního ruchu a pohostinství. Naše speciálně přizpůsobené osnovy a přístup orientovaný na praxi vám vybaví jedinečné dovednosti a techniky potřebné pro skutečné výzvy světa. [+]

Tento program je jedním z nejvíce žádaných programů v prosperujícím odvětví cestovního ruchu a pohostinství. Naše speciálně přizpůsobené osnovy a přístup orientovaný na praxi vám vybaví jedinečné dovednosti a techniky potřebné pro skutečné výzvy světa.

MA Hotel & Restaurant Management je jedním z nejprestižnějších vzdělávacích programů na univerzitě Synergy. Absolventi získají moderní znalosti v oblasti hotelového průmyslu, porozumění globalizačním procesům v mezinárodním podnikání, pokročilé techniky řízení hotelových a restauračních podniků spolu s ekonomickou funkčností a rozvojem v některých zemích a regionech a praktické dovednosti v oblasti marketingu, HR, účetnictví mnohem více prakticky orientovaných znalostí v tomto odvětví.... [-]