Filter
Magistr humanitních věd
Finsko Tampere Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Tampere - MA MA programy Tampere, Tampere

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

S populací více než 200.000 lidí, Tampere město je jedním z hustě zalidněných měst ve Finsku, a toto číslo dostane stálý růst. Město má čtyři instituce vyššího vzdělávání.

MA Tampere - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tampere University

Program se zaměřuje na rozvoj odborných znalostí v nové oblasti vzdělávání v oblasti digitální gramotnosti. Tato disciplína je tvořena propojením mediální gramotnosti s i ... [+]

Rozvíjet odborné znalosti ve zprostředkovaném prostředí učení

Kompetence v čtení a psaní pro média a vytváření vhodných učebních prostředí.

Program se zaměřuje na rozvoj odborných znalostí v nové oblasti vzdělávání v oblasti digitální gramotnosti. Tato disciplína je tvořena propojením mediální gramotnosti s informačními a komunikačními technologiemi v učení, používání médií a kritickým myšlením v mediálně nasýtených společnostech. Program rozvíjí odborné znalosti studentů v oblasti výuky a rozvíjí koncepční povědomí a praktické dovednosti potřebné pro kompetence v čtení a psaní médií a vytváření vhodných učebních prostředí.... [-]

Finsko Tampere
Srpen 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tampere University

Program vítá učitele, kteří se zajímají o další rozvoj a prohloubení svých profesních kompetencí a přispívají k budování lepších vzdělávacích kontextů. Tento program je z ... [+]

Vzdělávání pro udržitelnou budoucnost

Program vítá učitele, kteří se zajímají o další rozvoj a prohloubení svých profesních kompetencí a přispívají k budování lepších vzdělávacích kontextů.

Tento program je založen na hluboké odborné znalosti získané ve Finsku a rozsáhlé perspektivě založené na výzkumu, která umožní studentům rozvíjet jak individuální, tak kolegiální znalosti o školní komunitě.

Tento magisterský program se zaměřuje na výzkum výuky a učení, inkluzivní vzdělávání, studium učiva, vedení ve vzdělávacích organizacích a hodnocení a kvalitu ve vzdělávání. Pro obohacení studia nabízí tento program také možnost volby studentů z různých volitelných předmětů nabízených pedagogickou fakultou a dalšími fakultami na univerzitě v Tampere.... [-]

Finsko Tampere
Srpen 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině