MA Kouvola - MA MA programy Kouvola, Kouvola

MA Kouvola - MA MA programy Kouvola, Kouvola

Magistr

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Kouvola město je domovem pro více než 80.000 finských obyvatel. Nachází se v jihovýchodní Finsku. Město má několik institucí vyššího vzdělání.

MA Kouvola - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Velitel Kultury A Umění - Design

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Online & Campus forma 3 semestry August 2018 Finsko Kouvola Kotka Mikkeli + 1 více

Rozsah studijního programu je 60 cr, z nichž 30 je ČR pro práci developerských projektů. Studie poslední přibližně 1.5 roků [+]

Mistr kultury a umění - Design

&nbsp

Vyšší Univerzita aplikovaných věd Titul v designu

&nbsp

Rozsah studijního programu je 60 cr, z nichž 30 je ČR pro práci developerských projektů. Studie trvat cca 1,5 let.

&nbsp

Vyučovacím jazykem je angličtina. Studie začne na podzim 2012, 18 studijních míst.

&nbsp

Studijní program je určen pro studenty, kteří mají bakalářský titul buď v průmyslovém designu, technologie, obchod, vnitřní architektury nebo jiné použitelné akademického titulu spolu s nejméně tři roky pracovního životní zkušenosti po dokončení bakalářský titul. ... [-]