MA Joensuu - MA MA programy Joensuu, Joensuu

MA Joensuu - MA MA programy Joensuu, Joensuu

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Joensuu se nachází ve východní oblasti Finska. Je to obec v Severní Karélii s populací více než 70.000 lidí. To je doma k univerzitě Joensuu.

MA Joensuu - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V Anglickém Jazyce A Kultuře

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Campus forma Denní studium 2 - 2 let August 2018 Finsko Joensuu

Tento program, vyučován výhradně v angličtině a je zaměřen na mezinárodní žadatelů, snaží se poskytnout příležitost ke studiu angličtiny z různých ... [+]

MDP v anglickém jazyce a kultuře

Tento program, vyučován výhradně v angličtině a je zaměřen na mezinárodní žadatelů, snaží se poskytnout příležitost ke studiu angličtiny z různých literárních a lingvistických hledisek. Stupeň se skládá z kurzu a výzkumné práce. Cíle programu patří důkladné pochopení multifacetedness současných anglických studií; zvýšené povědomí o klíčových debat v současné lingvistiky a literární vědy; a schopnost provádět nezávislý výzkum. Pro zahraniční studenty je celkem k dispozici 15 studijních míst. Během studia se studenti specializují v lingvistice nebo literárních a kulturních studií. Oddělení má mezinárodně uznávané oblasti síly v obou lingvistiky a literární vědy. V lingvistice, mezi ně patří dialectology, jazyk Kontakt, jazykové rozdíly a změny, pragmatiky, a dvojjazyčnost. V literárních a kulturních studií, oblasti útvaru pevnosti patří postkoloniální a etnické literatury, americká literatura, populární literatury a moderní fikce.... [-]