Filter
Magistr humanitních věd
Filipíny Dumaguete Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Dumaguete - MA MA programy Dumaguete, Dumaguete

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

MA Dumaguete - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Silliman University

Katedře psychologie nabízí studijní Master of Arts v psychologii dur v průmyslové / organizační psychologie. Cílem tohoto programu je připravit odborníky využít své znalo ... [+]

Katedře psychologie nabízí míru Master of Arts v psychologii dur v průmyslové / organizační psychologie.

Cílem tohoto programu je připravit odborníky využít své znalosti v základní vědě psychologie v jejich práci, ať už v průmyslu, ve škole, vláda, agentury Společenství, nebo klinickém nastavení. Kurzy jsou organizovány kolem teorií a principy lidského chování s důrazem na místní kultury a praktické aplikace.

Zkouška obecné přijetí se podává a žadatel vedla. Školení a pracovní zkušenosti jsou výhodou. Vysokoškolák akademické pověření jsou hodnoceny.

Žadatelé by měli mít nadprůměrné výkonnosti v příslušných vysokoškolských kursů.... [-]

Filipíny Dumaguete
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Silliman University

Studentů oboru tvůrčího psaní se může rozhodnout předložit tvůrčí činnost (básně nebo příběhy, hru nebo román) jako jejich práce. ... [+]

Studentů oboru tvůrčího psaní se může rozhodnout předložit tvůrčí činnost (básně nebo příběhy, hru nebo román) jako jejich práce. Je obvykle nutné provést významnou kritický úvod do takové práce.

Souborná zkouška

Všechny kandidáty na MA v angličtině s koncentrací v literatuře a tvůrčí psaní musí projít dvě zkoušky, než se zapsat do psaní diplomové práce. Jedna zkouška je založena na seznamu čtení společný pro všechny tyto programy. Druhá zkouška je v oblasti spojení. V anglické a americké literatury, následující může být zvolen:

Začátek anglické literatury Anglická literatura renesance Sedmná... [-]
Filipíny Dumaguete
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině