close

Filtry

Zobrazit výsledky

Drama programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Mistr umění je obvykle získává po dokončení bakalářského studia. To obvykle vyžaduje dva roky studia a umožňuje vám zaměřit se na konkrétní oblast zájmu v umění a humanitních oborech. V mnoha profesích se považuje za terminologický stupeň. Možná se divíte, co je MA v Drama? Tento stupeň zahrnuje mnoho specializací a budete si muset vybrat, které byste chtěli sled… Čtěte více

Mistr umění je obvykle získává po dokončení bakalářského studia. To obvykle vyžaduje dva roky studia a umožňuje vám zaměřit se na konkrétní oblast zájmu v umění a humanitních oborech. V mnoha profesích se považuje za terminologický stupeň.

Možná se divíte, co je MA v Drama? Tento stupeň zahrnuje mnoho specializací a budete si muset vybrat, které byste chtěli sledovat. Možné studijní programy zahrnují dramaturgii, scénografii, režii, herectví, technický design a tak dále. Některé instituce vyžadují účast na divadelních konferencích a seminářích v rámci kurzu. Většina titulů vyžaduje písemnou práci na základě konkrétního výzkumného tématu.

Existuje několik skvělých přínosů pro získání MA v Drama. Jako dramatický student se často naučíte, jak kreativně řešit problémy. Můžete si zvyknout myslet mimo krabici a vytvořit flexibilní způsob myšlení, který vám umožní rychle se přizpůsobit novým situacím jak profesionálně, tak i osobně.

Náklady na řízení dramatu závisí na výuce školy, která uděluje titul, výši požadovaných školných kreditů a dalších faktorech. Je nutno zvážit všechny možnosti a poplatky účtované před výběrem programu.

Vzrušující kariéry pro absolventa s magisterským uměním v dramatickém oboru zahrnují herec, dramatik, režisér, učitel a dramaturg. Můžete pracovat pro divadla jako výzkumný pracovník, který poskytuje historické zázemí pro hry. Uměleckí ředitelé, kteří dohlížejí na divadelní sezónu, mají většinou magisterský titul, stejně jako technickí ředitelé, návrháři osvětlení, zákazníci a návrháři scén.

Máte-li zájem o magisterský titul v dramatické tvorbě, máte k dispozici mnoho možností. Můžete studovat na místě, cestovat do cizí země nebo si vybrat kurz online, pokud potřebujete flexibilní plán. Vezměte si první krok a vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
California Institute of Integral Studies
San Francisco, Spojené státy americké

Program CIIS Drama Therapy je již více než 30 let ponořen do zkoumání toho, jak terapeuticky přizpůsobené dramatické procesy v průběhu času fungují k hojení ran, usnadňují trv ... +

Program CIIS Drama Therapy je již více než 30 let ponořen do zkoumání toho, jak terapeuticky přizpůsobené dramatické procesy v průběhu času fungují k hojení ran, usnadňují trvalé změny a pomáhají lidem dosáhnout jejich nejvyššího potenciálu. Náš program integruje zážitkové, didaktické a klinické kurzy do pečlivě připraveného a seřazeného kurikula, aby vyškolil studenty, aby se stali osobně a kulturně vědomými, naladěnými a kompetentními dramaturgy a psychoterapeuty. -
MA
Denní studium
2 roky
Angličtina
Srp 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde