MA Odense - MA MA programy Odense, Odense

MA Odense - MA MA programy Odense, Odense

Magistr

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Dánsko, oficiálně Dánské království, je suverénní stát v severní Evropě, která se nachází jihozápadně od Švédska, na jihu Norska, a ohraničený na jihu Německa.

Beign na třetí největší město v Dánsku, Odense město je domovem pro více než 100 tisíc obyvatel. Nachází se v Odense kraji. Odense má 2 vysoké školy sice University College Lillebaelt a hlavní kampus University of Southern Denmark.

MA Odense - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts Ve Středních Studiích Na Východ

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Odense

Účelem programu absolventa v Středním východě studia je poskytnout důkladnou znalost současných historických a politických podmínkách na Blízkém ... [+]

Centrum současného Blízkého východu studia na Fakultě humanitních studií nabízí mezinárodní magisterské studium na Středním východě studií.Účelem programu absolventa v Středním východě studia je poskytnout důkladnou znalost současných historických a politických podmínek na Blízkém východě.Student získá i historický přehled na Blízkém východě a detailní vhled do ústředních otázek formování moderního Blízkého východu - problémů, které přispěly a bude nadále přispívat k vytvoření Blízký východ, Střední východ studií, a procesy, které budou charakterizovat region a výzkumné pole v počátku 21. století.Studijní program se rovněž zaměří na Blízkém východě zahrnující otázky týkající se Středomoří perspektivy, kulturní setkání, problémy uprchlíků a otázky lidských práv a evropské a dánské integrace.Tento program je nabízen v angličtině.... [-]


University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Odense

[+]

PROFIL kurzy (specializace) Volitelné předměty (která může být vybrán mezi profilových předmětů ostatních profilech než je vybrán) SPOLEČNÉ kurz (v tuto chvíli procesů globalizace, vyjednávání Teorie a Project Presentationog Projektfremlæggelse)

Ve všech oblastech 4 kursu jsou tvořeny jak humanitní a sociální vědy předměty.

[-]

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Odense

[+]

Vstupní požadavky

Přístup k MA v amerických studií bude udělena těm, kteří mají bakalářský titul v angličtině, historii, žurnalistiky, MA v podnikání, jazyka a kultury (Negot), obchodní jazyk a média (za předpokladu, že jazyk je angličtina), obchodní jazyk a IT (za předpokladu, že jazyk je angličtina), obchodní jazyk ve dvou jazycích (za předpokladu, jeden z jazyků je angličtina), nebo bakalářský v oboru politologie. Studenti s ostatními bakalářských stupňů považovány za relevantní studijním rada bude také umožněn přístup k MA v amerických studií. Musí být splněny následující kritéria: A. Historie a sociální studie Tyto oblasti musí být pokryty: Antropologie, Sociální studie (včetně srovnávacích sociálních studií), historické analýzy, Mezinárodní politika a mezinárodní ekonomiky, politických věd a politických struktur. B. Kultura Tyto oblasti musí být pokryty: Kulturní historie, mezikulturní vztahy, kulturní analýzy a média. Jako minimální žadatelé musí mít pokryty 60 ECTS v rámci oblastí popsaných v A a B a nejméně 10 ECTS v každé části. ... [-]


Master of Arts in English

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Odense

Chcete se dostat opravdu důkladné hluboké znalosti jazyka celý svět používá, pokud jde o činnost v obchodu, technologie, věda ... [+]

Chcete se dostat opravdu důkladné hluboké znalosti jazyka celý svět používá, pokud jde o činnost v obchodu, techniky, vědy a kultury napříč státními hranicemi? Pak byste měli vybrat kurz v angličtině Odense.V souladu s internacionalizace a šíření internetu, tam je rostoucí potřeba pro ty, kteří s dovedností v angličtině - v soukromém podnikání, taky.

Angličtina lze číst jako hlavní předmět nebo jako jednu z možností. Pokud máte BA v angličtině, můžete si vybrat, aby i nadále na magisterský titul v angličtině, nebo si můžete zvolit konkrétní titul magistra.

Přístup k MA v angličtině bude poskytována těm, kteří mají bakalářský titul s angličtinou jako ústřední téma. ... [-]