MA Kodaň - MA MA programy Kodaň, Kodaň

MA Kodaň - MA MA programy Kodaň, Kodaň

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Dánsko 's vysokoškolské vzdělání klade důraz na technické vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím učení univerzity. Většina dánských univerzit nabízí kvalitní mezinárodní studenti kultury kvůli jeho uvolněné skandinávské postoje.

Nachází se na východním pobřeží ostrova Sjælland, rozprostírající se v rámci Amager je Kodaně. To je hlavní město Dánska s populací více než 1 milion obyvatel. To má mnoho soukromých a veřejných vysokých škol.

MA Kodaň - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Antropologii Vzdělávání A Globalizace

Aarhus University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Kodaň Aarhuská + 1 více

Vzdělávání, učení a znalosti jsou široce uznávána jako hlavní řidiči v našem rychle se měnícím světě globální mobility. Jsou také procesy, které staví rovných příležitostí, hospodářského rozvoje a občanství - na severu i na jihu. MA v antropologii školství a globalizaci na univerzitě Aarhus nabízí unikátní porozumění hloubkové způsobů, kterými školství, učení a znalosti jsou sjednány a řízeny v každodenním životě v různých kontextech - přes národní a kulturní hranice. [+]

Školství, učení a znalosti v rychle se měnícím světě

Vzdělávání, učení a znalosti jsou široce uznávána jako hlavní řidiči v našem rychle se měnícím světě globální mobility. Jsou také procesy, které staví rovných příležitostí, hospodářského rozvoje a občanství - na severu i na jihu. MA v antropologii školství a globalizaci na univerzitě Aarhus nabízí unikátní porozumění hloubkové způsobů, kterými školství, učení a znalosti jsou sjednány a řízeny v každodenním životě v různých kontextech - přes národní a kulturní hranice.

STUDIUM V KODANI

Program, který je založen v areálu Emdrup v Kodani, je určen pro studenty, kteří hledají pokročilý výcvik v antropologických přístupů k pedagogické praxi a procesu v nastavení jak se měnil jako vzdělávací instituce, pracoviště a občanské společnosti. Výuka fakulty jsou všechny aktivní výzkumní pracovníci, a to znamená, že plodný dialog byl vyvinut mezi antropologických a vzdělávací tradice vyšetřování, které vedou k novým arénách studia. Použití Etnografický výzkum metod a cross-kulturní srovnání, program analyzuje konkrétní (lokální) postupy vzdělávání a znalostí ve vztahu k širší (globálních) sociálních a kulturních kontextech.... [-]


IBAS Master Of Business Administration

International Business Academy
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců September 2018 Dánsko Kodaň + 1 více

Program IBAS MBA je kombinace plné flexibility a nízké poplatky. [+]

Být součástí mezinárodní komunitu studentů - Připojte se mezinárodní obchodní akademie Švýcarska Nabízíme Vám jedinečnou příležitost získat dvě ocenění ve stejnou dobu. Vyplněním tohoto programu, obdržíte Master of Business Administration z IBAS, a MA ve vedení z Anglia Ruskin University. Relevantní a up-to-Date programy: Tato dvojí ocenění Program nabízí studentům do hloubky pokrytí subjektů, které jsou relevantní a praktické, dodaných zkušených fakulty, kterého se dopustil na úspěch svých studentů. Globální uznání a Zaměstnatelnost: MA ve vedení se uděluje Anglia Ruskin University, britské univerzity se sídlem ve východní Anglii. Díky vynikající absolvent zaměstnatelnosti stopy záznamu, 89,6% jejich absolventů jsou buď zaměstnaní nebo studují na další kvalifikaci ve lhůtě šesti měsíců od ukončení studia. Učte se francouzsky: Teď je vaše šance, aby se nový jazyk! Studenti, kteří se zaregistrují, budou mít možnost vzít 15-týdenní intenzivní třídu Francouzský jazyk vedené Institut Richelieu Lausanne. Byla založena v roce 1962, škola se zaměřuje výhradně na výuku francouzštiny. Program Délka:... [-]