MA Esbjerg - MA MA programy Esbjerg, Esbjerg

MA Esbjerg - MA MA programy Esbjerg, Esbjerg

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Dánsko 's vysokoškolské vzdělání klade důraz na technické vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím učení univerzity. Většina dánských univerzit nabízí kvalitní mezinárodní studenti kultury kvůli jeho uvolněné skandinávské postoje.

Esbjerg město je v západním pobřeží Jutského poloostrova, Dánsko. To je více než 70.000 obyvatel a je páté největší město v zemi. Esbjerg je domovem areálu pobočky několika univerzit hlavních z nich je University of Southern Denmark.

MA Esbjerg - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Námořní Archeologii

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Esbjerg

Tento nový postgraduální program v námořní archeologii je určen pro studenty, kteří mají zájem o profesionální kariéru v námořní archeologii ... [+]

Tento nový postgraduální program v námořní archeologii je určen pro studenty, kteří mají zájem o profesionální kariéru v námořní archeologii a památkové péče. Se sídlem v Esbjerg na pobřeží Severního moře dánský program je mezinárodně orientované a všichni výuka probíhá v angličtině.Program dvouleté magisterskéProgram dvouletý mistři byl vytvořen s uplatnitelnost na mysli. Naším cílem není jen poskytovat vzdělání v námořní archeologii, ale aby vás připraví na kariéru v této oblasti. Kurz je rozdělen do dovedností, které jsou nezbytné v oblasti památkové péče, poradenství a archeologické smlouvy o dílo, ale také těžit studenty, kteří chtějí následovat další tradiční výzkum orientovaný profesní dráhu.Obchodní školení potápěčNa University of Southern Denmark mají studenti možnost získat mezinárodně uznávaný komerční potápění kvalifikaci za velmi nízkou cenu. Jako schválený obchodní škola potápění, program mistři mohou vydávat dánský „SCUBA erhvervsdykker“ certifikát (ekvivalent HSE SCUBA).Máte zájem?Jako je vzdělávání bezplatné v Dánsku, námořní archeologie mistrů kurz je zdarma pro studenty ze zemí Evropské unie / EHP. Pouze studenti ze zemí mimo EU / EHP jsou zpoplatněny roční školné.Tento program je nabízen v angličtině.... [-]


Magistr V Mezinárodním Cestovním Ruchu A Volného času řízení

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Dánsko Esbjerg

[+]

Vstupní požadavky

Bakalářský umění (BA) v podnikání, jazyka a kultury (mezinárodního cestovního ruchu a volný čas management) mají právo být přijat. Studenti s jinými odpovídající bakalářských programů bude mít kvalifikaci pro přijetí po posouzení ze studijního rady.

[-]