$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Obchodní podnikání Heidelberg - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Heidelberg, Heidelberg

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe. Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, admin… Čtěte více

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Obchodní studie je oblast studia, ve kterém se studenti učí dovednosti potřebné pro provoz podniku. Různá témata mohou obsahovat reklamu, marketing, hospodaření s penězi, komunikaci, administrativu, obchodní plán psaní a přijímání a školení zaměstnanců.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Heidelberg je město v obydleném regionu Rýn-Neckar Metropolitan v jihozápadním Německu. Tento region má středoevropské podnebí se dělá to teplo po většinu roku. Je domovem pro některé z nejstarších univerzit a vysokých škol v Německu.

Obchodní podnikání Heidelberg - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v Německu
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Hochschule Fresenius
Heidelberg, Německo

Přejít na digitální verzi! - To není jen princip úspěchu Facebooku, WhatsApp, různých online obchodů nebo konceptů SmartHome, ale také základní požadavek dnešního světa, které ... +

Přejít na digitální verzi! - To není jen princip úspěchu Facebooku, WhatsApp, různých online obchodů nebo konceptů SmartHome, ale také základní požadavek dnešního světa, kterému musí čelit téměř každá společnost. Ať už jde o vývoj, výrobu, logistiku, marketing a prodej, servis nebo plánování a organizaci - téměř všechna průmyslová odvětví a oblasti dnes vyžadují kompetentní zacházení s digitalizací. Proto jsou hledáni odborníci, kteří mohou tyto digitalizované procesy strategicky řídit, koordinovat nebo rozvíjet. Koncept hybridního studia, na kterém je založen kurz Digital Business Management and Strategy (MA), byl hodnocen evaluační agenturou Bádensko-Württembersko (evalag) pro Ministerstvo vědy, výzkumu a umění Bádensko-Württembersko a vzhledem ke svému vysokému stupni inovace, byla hodnocena Propagace udělena. -
MA
Denní studium
4 semestry
Němec
Říj 2022
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma