Biologie programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Biologie programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Biologie

Master of Arts je diplom na úrovni absolventů, který je často udělen za studium související s uměním, humanitním a společenským vědním oborem. Je to podobně jako Master of Science ve složitosti i trvání. Program MA může být obvykle dokončen za jeden nebo dva roky.

Co je MA ve vědách o životě? Jedná se o pokročilý akademický titul, který se zabývá širokou skupinou věd, která studují živé organismy a bioetiku. Některé univerzity mohou svým účastníkům nabídnout šanci zvolit si užší zaměření, například biologii, medicínu, geografii nebo zoologii. Vzhledem k tomu, že vědy o životě mohou pokrývat tolik témat, požadované předměty pro tento studijní program mohou být na každé univerzitě zcela odlišné. Některé příklady kurzu mohou zahrnovat systémovou biologii, výpočetní neurovědy, dolování dat a strojové učení, systémy biomedicínských datasetů, lékařské zobrazování a vizualizaci a statistickou genetiku.

Studium věd o živé přírodě může účastníkům pomoci vylepšit jejich analytické myšlení, které mohou využít k provádění experimentů za prací, nebo když narazí na problém v jejich osobním životě. Toto vzdělávání může také zlepšit digitální gramotnost člověka, protože mnoho kurzů se intenzivně soustředí na počítače. Nakonec, MA v oboru vědy o životě může člověku usnadnit změnu, což může usnadnit práci i život.

Náklady na magisterský studijní program v oblasti věd o životě se mohou lišit, zda osoba absolvuje kurzy online nebo na akademické půdě. Mezi další faktory, které ovlivňují výuku, patří škola, její umístění a doba trvání programu. Mohlo by být užitečné kontaktovat školy přímo, abyste se dozvěděli více o nákladech.

Studenti, kteří mají magisterské studium v ​​oboru vědy o životě, mohou být připraveni na kariéru v oblasti medicíny, zdravotnictví, biofarmy nebo zdravotnických prostředků, ale také se mohou naučit přenositelné dovednosti, které by je mohly vyřadit z této oblasti. Někteří absolventi se stali experimentálními výzkumníky, lékárníky, biology, chemickými inženýry, molekulárními biology, profesory, manažery lidských zdrojů, kurátorů muzeí a lékaři. Tento program MA může také sloužit jako základ pro doktorský titul.

Univerzity po celém světě nabízejí magisterský titul v oboru vědy o životě. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

 

Čtěte více

Ma Koní Při řízení Obchodní činnosti

Hartpury College, University of West England
Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Gloucester + 1 více

Prostřednictvím kombinace základních čistých obchodních modulech vyvinutý dobře-respektoval Bristol Business School a koní a jiných obchodních specifické moduly jsou tyto programy [+]

Řízení MA / PgCert / PgDip Koňský Business

Prostřednictvím kombinace základních čistých obchodních modulů vyvinutých dobře-respektoval Bristol Business School a koní obchodních specifické moduly, které tyto programy byly navrženy tak, aby rozvíjet své znalosti odvětví koňovitých. MA bude také pomůže určit pracovní příležitosti jsou k dispozici v rámci odvětví z hospodářského hlediska.

V celém programu diskutujeme roli jezdectví jako sport, analyzovat strukturu koní průmyslu, a to jak na národní i mezinárodní úrovni, a diskutovat o aktuálních otázkách týkajících se strategického rozvoje odvětví koňovitých.

Jako postgraduální student koní Business Management, bude vám přidělen osobní akademického učitele, který je zde, aby vám poskytl radu a podporu během svého působení v Hartpury. Podpora pro postgraduální studijní dovednosti jsou také k dispozici v průběhu indukčního období.... [-]