MA Baku - MA MA programy Baku, Baku

MA Baku - MA MA programy Baku, Baku

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

Ázerbájdžán vysokoškolské vzdělání nejen přitahuje občany země, ale také zahraničních studentů, zejména z Blízkého východu a Asie. Většina učebních osnov se vyučuje v arabském jazyce. To se vylučují jakoukoliv jazykovou bariéru pro zahraniční studenty na Středním východě av Asii, kde se mluví arabsky.

Být hlavním městě Ázerbájdžánu Baku hostí několik, vyšších odborných škol, odborných a vysokých škol. Mnoho vzdělávací centra byly přichází přesto, starší instituce, jako například Státní univerzita v Baku ještě největší studentskou populaci.

MA Baku - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Oblasti Studia

Khazar University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Ázerbájdžán Baku

Teritoriální studia jsou koncentrace v evropských studií, American Studies, Kavkaz studia, Turkic světové studie, Blízkého východu studia, rusistiky a východní Asijská studia. [+]

Master of Arts v oblasti studia

&nbsp

Teritoriální studia jsou koncentrace v evropských studií, American Studies, Kavkaz studia, Turkic světové studie, Blízkého východu studia, rusistiky a východní Asijská studia. Oblast studijní programy jsou interdisciplinární a zahrnuje několik oddělení. Kromě studentů přijatých do studia Blízkého východu a evropské veřejné záležitosti programů, všechny ostatní teritoriální studia studentů individuální studijní skladby, navržené conjointly několika členy fakulty a míru plnění studentů zájmy.

&nbsp

Další informace o některých programech oblasti studia je uveden níže. Jiní jsou podobné, ale samozřejmě se svými vlastními specifickými požadavky.... [-]


Master Of Arts V Mezinárodních Vztazích

Khazar University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Ázerbájdžán Baku

Studijním plánem studijního programu MA v mezinárodních vztazích je určen pro studenty s širokým analytické zázemí v hlavní oblasti mezinárodních vztahů [+]

Master of Arts v mezinárodních vztazích

Studijním plánem studijního programu MA v mezinárodních vztazích, je určen pro studenty s širokým analytické zázemí v hlavní oblasti mezinárodních vztahů, v kombinaci se specifickým zaměřením získané buď funkční, nebo regionální koncentraci.

Účelem požadovaných vzdělávacích programů je zajistit, aby každý student v rámci programu obdrží základní, široce založené, interdisciplinární vzdělávání v mezinárodních záležitostech. To zahrnuje i absolventy vysokých škol, kurz práce v mezinárodní politice a historické, politické a sociální proces.

Malý počet studentů přijímaných každý rok umožňuje, aby se program přizpůsoben individuálním potřebám a podporuje úzkou interakci mezi studenty a schopnost.Program má v úmyslu poskytnout solidní zázemí pro studenty, akademické kariéry plánování ve vztahu k rozvoji, ať už ve vládě, soukromých agentur nebo dobrovolné činnosti související odvětví. ... [-]