MA Ázerbájdžán - MA programy Ázerbájdžán MA

MA Ázerbájdžán - MA programy Ázerbájdžán MA

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Ázerbájdžán se nachází na asijském kontinentu ve východní části Zakavkazsku. Oficiální název Ázerbájdžánu Ázerbájdžánská republika.

MA Ázerbájdžán - Vezměte si MA Ázerbájdžán. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Oblasti Studia

Khazar University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Ázerbájdžán Baku

Teritoriální studia jsou koncentrace v evropských studií, American Studies, Kavkaz studia, Turkic světové studie, Blízkého východu studia, rusistiky a východní Asijská studia. [+]

Master of Arts v oblasti studia

&nbsp

Teritoriální studia jsou koncentrace v evropských studií, American Studies, Kavkaz studia, Turkic světové studie, Blízkého východu studia, rusistiky a východní Asijská studia. Oblast studijní programy jsou interdisciplinární a zahrnuje několik oddělení. Kromě studentů přijatých do studia Blízkého východu a evropské veřejné záležitosti programů, všechny ostatní teritoriální studia studentů individuální studijní skladby, navržené conjointly několika členy fakulty a míru plnění studentů zájmy.

&nbsp

Další informace o některých programech oblasti studia je uveden níže. Jiní jsou podobné, ale samozřejmě se svými vlastními specifickými požadavky.... [-]


Master Of Arts V Mezinárodních Vztazích

Khazar University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Ázerbájdžán Baku

Studijním plánem studijního programu MA v mezinárodních vztazích je určen pro studenty s širokým analytické zázemí v hlavní oblasti mezinárodních vztahů [+]

Master of Arts v mezinárodních vztazích

Studijním plánem studijního programu MA v mezinárodních vztazích, je určen pro studenty s širokým analytické zázemí v hlavní oblasti mezinárodních vztahů, v kombinaci se specifickým zaměřením získané buď funkční, nebo regionální koncentraci.

Účelem požadovaných vzdělávacích programů je zajistit, aby každý student v rámci programu obdrží základní, široce založené, interdisciplinární vzdělávání v mezinárodních záležitostech. To zahrnuje i absolventy vysokých škol, kurz práce v mezinárodní politice a historické, politické a sociální proces.

Malý počet studentů přijímaných každý rok umožňuje, aby se program přizpůsoben individuálním potřebám a podporuje úzkou interakci mezi studenty a schopnost.Program má v úmyslu poskytnout solidní zázemí pro studenty, akademické kariéry plánování ve vztahu k rozvoji, ať už ve vládě, soukromých agentur nebo dobrovolné činnosti související odvětví. ... [-]