Filter
Magistr humanitních věd
Africe Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Audiovizuální komunikace v Africe - Audiovizuální komunikace Audiovizuální komunikace programy v Africe

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Může někdo jiný region může odpovídat rozmanitost a rozměr Africe? S imitable historii, krajinu a kulturní příspěvků, téměř žádné regiony nabízejí studium v ​​zahraničí setkat, že je náročnější a více uspokojující, pokud jde o studium.

Audiovizuální komunikace v Africe - Udělejte si Audiovizuální komunikace v Africe. Získejte všechny program Audiovizuální komunikace a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Audiovizuální komunikace, Africe

University of Johannesburg

Vyžaduje se disertační práce na téma z audiovizuální komunikace, která prokazuje kritický smysl a schopnost výzkumu uchazeče. Vyžaduje se také výzkumný článek, který je v ... [+]

Vyžaduje se disertační práce na téma z audiovizuální komunikace, která prokazuje kritický smysl a schopnost výzkumu uchazeče. Vyžaduje se také výzkumný článek, který je vhodný k publikaci.

Požadavky na přijetí

Vyžaduje se vyznamenání v komunikaci s minimálním průměrem 65%. V tomto případě se rovněž použije obecné nařízení, pokud jde o dobu trvání magisterského programu.

Uzávěrka přihlášek pro tento titul je 31. října předchozího roku pro první semestr a 30. dubna téhož roku pro druhý semestr.

Kontaktní údaje

Jméno: Dr. Ylva Rodny-Gumede Tel: 011 559 4112 / E-mail: yrodny-gumede@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině