Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Audio engineering

Master of Arts je pokročilý stupeň, který obvykle následuje po dokončení bakalář umění. Většina programů trvá po dobu jednoho až dvou let a poskytuje širší vzdělání v oblasti. Navíc, studenti často mají příležitost se specializovat na určitou oblast v rámci širší téma.

Co je MA v Audio inženýrství? Master of Arts v Audio inženýrství poskytuje studentům vzdělání v oblasti technologií spojených s audio techniky s cílem připravit je na kariéru v zábavním a hudební průmysl. To dodává důležité informace o audio nahrávací průmysl, včetně potřebných dovedností a znalostí pro práci v postprodukci pro film, televizi nebo hudba. Typické kurzy patří Advanced Sound editaci digitálního videa, zvuku a multimediální, hudební průmysl, pokročilou správu projektu, obchodní a právní studie, kopírování a multi-kanálové míchání a elektroniku a filtry.

Absolventi s MA v Audio inženýrství naučit se základní dovednosti vyniknout v hudebním průmyslu, a to zejména pokud jde o řádné schopnosti manipulace pro zábavní průmysl. Pokročilý stupeň často vede k více pracovních příležitostí a rychlejší pohyb v jednom 's profesní dráze.

Náklady na MA se liší v závislosti na mnoha různých faktorech, včetně instituce 's školného, ​​v zemi studia, a délka programu. Chcete-li zjistit celkové náklady programu, měli byste se obrátit na školu přímo.

Absolventi s pokročilým stupněm v oblasti audio techniky obvykle najít práci, míchání a manipulaci zvuk a hudbu v zábavním průmyslu. Mohou si najít práci jako zvuk technikem, vysílání technikem, audio inženýr, zvukař, přenosový inženýr, nebo zvuk a postprodukce editor.Pokročilý stupeň může také pomoci absolventům najít práci v manažerských pozicích pro zvukové inženýrství nebo zábavních výrobních společností.

Existuje mnoho programů po celém světě, ze kterých si můžete vybrat ke studiu zvukového inženýrství. Chcete-li začít najít ten správný program pro vás, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

Ma Ve Výrobě Zvuku

University of Westminster - Westminster School of Media, Arts and Design
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Spojené království Londýn

Tento dobře zavedený Masters je předním světovým kurz zvukovou produkci, vysoce ceněné a to jak na národní i mezinárodní úrovni. To je akreditován předními průmyslovými organizacemi, včetně APRS, a je James vnitrostátní regionální centrum - Londýn, Apple, školící středisko a skillset Media Academy. Kurz je určen pro splnění a překročení profesionálních standardů, a vám umožní dosáhnout nejvyšší úrovně za kreativní použití zvuku, a prozkoumat, jak kreativní nápady a nové technologie mohou být kombinovány, posílené a obnovoval. [+]

. Tento dobře zavedený Masters je předním světovým kurz zvukovou produkci, vysoce ceněné a to jak na národní i mezinárodní úrovni. To je akreditován předními průmyslovými organizacemi, včetně APRS, a je James vnitrostátní regionální centrum - Londýn, Apple, školící středisko a skillset Media Academy. Kurz je určen pro splnění a překročení profesionálních standardů, a vám umožní dosáhnout nejvyšší úrovně za kreativní použití zvuku, a prozkoumat, jak kreativní nápady a nové technologie mohou být kombinovány, posílené a obnovoval. Jako hlavní mediální výchovy místě v Evropě, univerzitní Harrow Campus zahrnuje 14 profesionální nahrávací studia (tři prostorové ateliéry), nový učební nahrávací studio, Hudba Lab a řadu TV, postprodukci, rozhlas, film a multimediální zařízení postavena a vybavené podle nejvyšších standardů. Obsah předmětu Tento inovativní kurz rozvíjí své tvůrčí schopnosti v oblasti zvuku přes hudební produkci, zvukový design, rozhlas, televize, film a multimédia, vše opřená o pevnou pochopení technologií. Budete mít možnost prozkoumat a expandovat jako výtvarník a zároveň dosažení kontroly a zkušenosti profesionálního zvukového prostředí. Moduly Tyto moduly jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu. Applied Inovace a interaktivní design Tento modul vám představí spojených programových balíčků pro multimediální aplikace. Budete zkoumat inovativní design rozhraní techniky a pracovat na rozvoji zvukový design pro interaktivní média, včetně malých aplikací a počítačových her. Audiovizuální produkce a kulturní teorie Zaměření se na tvůrčích aplikacích of Technology, teorií a profesních výrobních postupů, bude tento modul rozvinout do studijního krátké zahrnující výstavbu rozhlasové drama, rozhlasový program, montáž filmu přívěsu a surround mixu. Bude také zahrnovat značný... [-]