Audio Engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Audio Engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Mnoho jednotlivců má za cíl získat magisterské umění (MA). Považován za odrazový můstek pro lepší kariéru nebo doktorské programy, magisterské stupně obvykle trvají jeden až tři roky. Vedle studijních prací bude většina studentů muset před absolvováním napsat práci nebo jiný druh výzkumného dokumentu.

Co je MA v oboru Audio Engineering? Studenti, kteří projevují zájem o uměleckou a vědeckou hudbu, často absolvují tento stupeň. Core kurzy začínají pokročilým nahráváním, zvukovou technologií, analýzou digitálního zvuku a kritickým poslechem. Jednotlivci se pak mohou rozhodnout soustředit se na nahrávání a výrobu hudby a dozvědět se o specializacích, jako jsou pokročilé koncepty v mixování zvuku, nebo se mohou soustředit na počítačovou hudbu a dozvědět se o pokročilé syntéze zvuku mezi jinými kurzy. Mnoho vysokých škol vyžaduje od každého studenta, aby absolvoval volitelný úkol, jako je stáž nebo nezávislý studijní projekt.

Studenti, kteří vstupují do postgraduálních programů v oblasti audiovizuálního inženýrství nejen o základních vlastnostech zvukových desek a ovládání zvuku, ale také o akustickém inženýrství, využití digitálního zvuku ao tom, jak správně používat mikrofony. Kromě tohoto typu specifikovaných zvukových znalostí jsou kritické myšlení a aktivní poslech důležité dovednosti, které mohou být užitečné jak v práci, tak mimo ni.

Audiovizuální program bude pravděpodobně dražší, čím déle to bude. Vedle délky programu je škola a její umístění důležitými faktory, neboť cena vzdělání se liší v jednotlivých zemích a školách do školy.

Zvuk je všude, což znamená, že osoba, která získala titul ve zvukové technice, má širokou škálu kariérních možností. Někteří absolventi se mohou rozhodnout zůstat v hudebním průmyslu, používat své dovednosti pro mixování a výrobu hudby. Jiní mohou pokračovat v pomoci s filmovou nebo televizní produkcí nebo živými představeními. Přesto ostatní mohou pracovat na zvuku pro videohry. Od zvukových efektů na rádio k filmům má zvukový inženýr možnosti v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

Mnoho studentů se rozhodne učit se online, protože má možnost vytvořit flexibilní plán. Jiní dávají přednost tomu, aby se naučili ve fyzické škole nebo na univerzitě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Ma Ve Výrobě Zvuku

University of Westminster - Westminster School of Media, Arts and Design
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Spojené království Londýn

Tento dobře zavedený Masters je předním světovým kurz zvukovou produkci, vysoce ceněné a to jak na národní i mezinárodní úrovni. To je akreditován předními průmyslovými organizacemi, včetně APRS, a je James vnitrostátní regionální centrum - Londýn, Apple, školící středisko a skillset Media Academy. Kurz je určen pro splnění a překročení profesionálních standardů, a vám umožní dosáhnout nejvyšší úrovně za kreativní použití zvuku, a prozkoumat, jak kreativní nápady a nové technologie mohou být kombinovány, posílené a obnovoval. [+]

Tento dobře zavedený Masters je předním světovým kurz zvukovou produkci, vysoce ceněné a to jak na národní i mezinárodní úrovni. To je akreditován předními průmyslovými organizacemi, včetně APRS, a je James vnitrostátní regionální centrum - Londýn, Apple, školící středisko a skillset Media Academy. Kurz je určen pro splnění a překročení profesionálních standardů, a vám umožní dosáhnout nejvyšší úrovně za kreativní použití zvuku, a prozkoumat, jak kreativní nápady a nové technologie mohou být kombinovány, posílené a obnovoval.

Jako hlavní mediální výchovy místě v Evropě, univerzitní Harrow Campus zahrnuje 14 profesionální nahrávací studia (tři prostorové ateliéry), nový učební nahrávací studio, Hudba Lab a řadu TV, postprodukci, rozhlas, film a multimediální zařízení postavena a vybavené podle nejvyšších standardů.... [-]


Magistr V Zvukového Designu

Academy of Art University
Campus nebo Online Denní studium 2 - 3 let September 2018 Spojené státy americké San Francisco

Prokázat pokročilé znalosti singulárních prvků a celkové kombinace zvukového designu. [+]

MA zvukový design Požadavky Unit Hlavní 30 jednotek Absolvent svobodných umění 6 ks

Celkem 36 jednotek * za schválení režiséra

MA zvukový design Titul Požadavky Minimální 2,0 kumulativní GPA Minimální stupeň C, ve všech požadovaných 36 jednotek MA zvukový design Program Studijní výsledky

Postgraduální studenti budou splňovat následující kritéria Analýza výkonů studenta:

Poslechu a kritické myšlení

Prokázat pokročilé znalosti singulárních prvků a celkové kombinace zvukového designu

Soundtrack pro vizuální média

Vytvořte zvuk, který podporuje nebo zvyšuje emocionální dopad zrakových metafor

... [-]

Master Of Arts V Nových Médiích - Zvuk V Nových Médiích

Aalto University
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Jste vášniví při objevování a rozšiřování rozsahu zvuku v digitální éře? Vítejte ve studii Zvuk v nových médiích. Vzdělání je projektově orientované, spojí se s praxí s teorií. Kombinuje aspekty umění, designu a mediálních zvuků, které pokrývají širokou škálu disciplín, od koncepčního návrhu až po živé vystoupení a od vyprávění příběhu až po programování. [+]

Jste vášniví při objevování a rozšiřování rozsahu zvuku v digitální éře? Vítejte ve studii Zvuk v nových médiích. Vzdělání je projektově orientované, spojí se s praxí s teorií. Kombinuje aspekty umění, designu a mediálních zvuků, které pokrývají širokou škálu disciplín, od koncepčního návrhu až po živé vystoupení a od vyprávění příběhu až po programování. Výuka je plně v angličtině a studenti mohou psát diplomovou práci ve finštině, švédštině nebo angličtině.

Výsledky učení

Obecné učební cíle programu Sound in New Media jsou následující základní kompetence, které se studenti budou vyvíjet během studia:... [-]