Filter
Master of Arts
Spojené státy americké Study type: Všechny Pace: Všechny

Architektura Spojené státy americké - Architektura programy Spojené státy americké Architektura

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Architektura Spojené státy americké - Vezměte si MA Spojené státy americké. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

3 Results in Architektura, Spojené státy americké

Suffolk University

Suffolk Master of Arts v interiérové ​​architektuře přitahuje studenty z celého světa, kteří se zajímají o umění, design a architekturu. Program je akreditován prestižní ... [+]

Suffolk Master of Arts v interiérové ​​architektuře přitahuje studenty z celého světa, kteří se zajímají o umění, design a architekturu. Program je akreditován prestižní rada pro akreditaci designu interiérů, která zajišťuje, že studenti získají titul, který rozšiřuje jejich designové dovednosti a jejich poptávku na trhu.

[-]
Spojené státy americké Boston
September 2019
Denní studium
1 - 4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Mistr umění v městských a veřejných záležitostech vycvičí studenty z oblasti veřejné politiky, urbanistických studií a organizování místních vrstev, zkoumání způsobů, jak ... [+]

Mistr umění v městských a veřejných záležitostech vycvičí studenty z oblasti veřejné politiky, urbanistických studií a organizování místních vrstev, zkoumání způsobů, jak mohou politika a komunitní angažovanost ovlivnit pozitivní změny.

Náš program kombinuje absolventské semináře v městských studiích, politice, sociologii a veřejném pořádku s praktickými zkušenostmi v komunitním výzkumu, politickém designu, analýze politiky, advokacii a implementaci. Absolventi jsou jedinečně vybráni k formulování politik a iniciativ pro spravedlivější a živější městské oblasti, inspirované promyšleným zapojením do teorie a praxe sociální spravedlnosti.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

... [+]

Pokud máte dotazy, kontaktujte prosím kancelář UEP.

Křížová registrace

Vedle našich kurzů nabízejí studenti MA také možnost výběru kurzů z jiných oddělení a škol Tufts a univerzit konsorcia v oblasti Boston.

[-]
Spojené státy americké Medford
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině