MA Tirana - MA MA programy Tirana, Tirana

MA Tirana - MA MA programy Tirana, Tirana

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Vysokoškolské vzdělání v albánštině nabízí 13 veřejných vysokých škol. Poslední z nich je University of Durres, který byl otevřen v září 2006. University of Sports v Tiraně (Universiteti i Sporteve i Tiranës) dříve Akademie tělesné výchovy a sportu, od roku 2010. University of Arts kdysi Akademii výtvarných umění (Akademia e Arteve) od roku 2011. Kromě toho existuje 46 soukromých vysokých škol a fakult působících v Albánii. Všechny univerzity mají několik fakult. Tzv. "neuniverzitních škol " dát vyšší vzdělávací programy v délce dvou let.

Turisté obvykle najít Tirana zajímavé a okouzlující město s živou noční život. Angličtina rychle získává páru jako druhý jazyk v Tiraně s mládeží, ale mnozí starší obyvatelé mluví také italsky.

MA Tirana - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Mezinárodních Vztazích

University of New York - Tirana (UNYT)
Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 40 měsíců September 2018 Albánie Tirana + 1 více

Tento program je nabízen ve spolupráci se školou humanitních a společenských věd, University of Greenwich ve Velké Británii. [+]

MA v mezinárodních záležitostech je nabízena ve spolupráci se školou humanitních a společenských věd, University of Greenwich ve Velké Británii. V souvislosti s globalizací a demokratizace, program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám mezinárodního společenství, pracující profesionály a studenty. Absolventi budou vybaveny potřebné dovednosti a schopnosti sledovat celou řadu kariéry v rámci globální scéně. Po ukončení programu budou absolventi schopni: • pochopit teorii a praxi mezinárodního politického systému • zapojit se do procesu formulování a provádění zahraniční politiky • prokázat svou prozíravost v důsledku ukončení práce nebo portfolio ... [-]