Filter
Magistr humanitních věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Žurnalistika programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Mistr umění je často požadován pro ty, kteří chtějí být odborníky v oblasti svobodných umění, nebo pro studenty, kteří chtějí získat jinde vyšší platové pozice. Tyto tituly vyžadují absolvování bakalářského titulu pro přijetí a často trvá dva roky dokončit.

Co je MA v žurnalistiky a masové komunikaci? Pro studenty, kteří chtějí absolvovat pokročilé kurzy v oblasti reklamy, mediálního práva, veřejné správy, etiky a psaní, bude Master of Arts v žurnalistiky a hromadné komunikaci pravděpodobně vynikající. Studenti mohou využívat příležitostí k účasti v reálných příkladech žurnalistiky a komunikačních situací a naučit se základní terminologii v oboru, která je rozhodující pro vynikající práci v oboru.

Výhody studia žurnalistiky a hromadné komunikace zahrnují vynikající strategické komunikační dovednosti, kulturní a průmyslové kompetence, stejně jako zdokonalené psací a editační dovednosti. Dovednosti získané v tomto studijním programu se dobře promítají i do programů mimo žurnalistiku.

Výše školné pro magisterské studium v ​​žurnalistiky a hromadné komunikaci se velmi liší v závislosti na tom, která univerzita nabízí stupeň a kde se nachází univerzita. Mluvit s akademickým poradcem bude nejlepší volbou pro odpověď na otázky týkající se nákladů.

Po absolvování tohoto magisterského studia se lidé často věnují vzrušující kariéře v žurnalistikách, kteří se specializují na vyšetřovatele, vysílatele a technologové. Ti, kteří se zajímají o marketingovou kariéru, také dobře dělají tento titul z důvodu zaměření na strategickou komunikaci a reklamu. Absolventi programu mohou najít odměňování pracovních míst jako spisovatelé, redaktoři a mediální konzultanti v závislosti na jejich oblasti zájmu. Stále jiní se rozhodli stát se učiteli žurnalistiky a komunikace na univerzitě.

Mistr umění v žurnalistiky a hromadné komunikaci může být dokončen online nebo osobně na univerzitách po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

215 Výsledky v Žurnalistika

Webster University Online

Magisterský titul magisterského studia v oblasti reklamy a marketingové komunikace je určen pro studenty, kteří se zajímají o reklamní a marketingové komunikace, ať již s ... [+]

Master of Arts v reklamě a marketingové komunikace

Magisterský titul v oboru reklamy a marketingové komunikace je určen pro studenty, kteří mají zájem o reklamní a marketingovou komunikaci s akademickou či odbornou praxí v oboru nebo bez ní. Tento titul připravuje nezkušené studenty pro úspěšnou kariéru v reklamě a marketingové komunikaci a poskytuje zkušeným studentům další teorii a aplikaci nezbytnou pro postup v kariéře.

Studenti, kteří vstupují do tohoto programu se silným vzděláním nebo minimálně tříletou odbornou praxí v této oblasti, mohou mít nárok na absolvování některého z požadovaných základních kurzů a před konzultací s poradkyněmi School of Communications by měli před registrací diskutovat o jejich kvalifikaci .... [-]

Spojené státy americké St. Louis
Září 2019
Denní studium
18 - 24 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Webster University

Magisterský titul magisterského studia v oblasti reklamy a marketingové komunikace je určen pro studenty, kteří se zajímají o reklamní a marketingové komunikace, ať již s ... [+]

MA reklama a marketingová komunikace

Magisterský titul magisterského studia v oblasti reklamy a marketingové komunikace je určen pro studenty, kteří se zajímají o reklamní a marketingové komunikace, ať již s akademickými nebo odbornými zkušenostmi v oboru. Tento stupeň připravuje nezkušené studenty na úspěšnou kariéru v reklamě a marketingové komunikaci a poskytuje zkušené studenty s další teorií a aplikací potřebné pro pokrok ve své kariéře.

Studenti, kteří vstupují do tohoto programu se silným vzděláním nebo minimálně tříletou odbornou praxí v této oblasti, mohou mít nárok na absolvování některého z požadovaných základních kurzů a před konzultací s poradkyněmi School of Communications by měli před registrací diskutovat o jejich kvalifikaci .... [-]

Spojené státy americké St. Louis
Srpen 2019
Denní studium
18 - 24 měsíců
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Hyper Island

... [+]

To představuje jedinečnou příležitost učit se od předních průmyslových myslitelů a aplikovat principy v vzdělávací prostředí, které odráží reálných problémů.

BAC akreditované [-]
Spojené království Manchester
Přihlašování započato
Denní studium
24 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Naše 30-kredit MA v Public Relations poskytuje studentům nástroje potřebné k tomu, aby se stali praktiky, tvůrci změn a vůdci. Tento program spojuje teorii s praxí, posky ... [+]

Vydělej si MA v Public Relations

Staňte se tvůrcem změn a vezměte svou kariéru do nových výšin. Studium postgraduálního studia na vysoké škole komunikace a umění je vzrušující komunitou vědců, teoretiků, výzkumníků a profesionálů.

Jedním ze společných rysů všech našich programů je závazek k dokonalosti. Fakulta se skládá z mezinárodně uznávaných výzkumných pracovníků a odborníků z oboru. Špičkový učební plán zahrnuje nejnovější technologie a trendy, což vám umožní udržet si řez nad ostatními.

Zrychlený Public Relations Titul

Náš 30-kreditový program poskytuje studentům nástroje nezbytné pro to, aby se stali praktiky, tvůrci změn a vůdci. Tento program spojuje teorii s praxí, poskytuje absolventům hmatatelné dovednosti nezbytné pro kariérní růst, včetně integrální výzkumné, plánovací, implementační a hodnotící taktiky v kontextu probíhající změny, problematiky a řízení pověsti pro organizace všech velikostí.... [-]

Spojené státy americké South Orange
Srpen 2019
Denní studium
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
New College of the Humanities

Četl jsi Freakonomics (Levitt ... [+]

Úžasná kombinace hospodářské politiky a komunikace ekonomických znalostí vám umožní, abyste získali přehled o tom, jak se v moderním světě používá ekonomické poznatky.

Absolventi budou schopni jednat mezi ekonomy a veřejností.

The

Kdo by měl požádat

Tento program může být pro vás vhodný, pokud máte zájem rozvíjet kariéru jako tvůrce politik, novinář, pracovat v nevládních organizacích nebo v mezinárodních organizacích.

Struktura

Komunikační hospodářská politika MA zahrnuje deset základních kurzů studovaných na plný úvazek během jednoho akademického roku nebo na částečný úvazek přes dva akademické roky.

... [-]
Spojené království London
Srpen 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské ... [+]

anglický mistr School of Arts nabízí anglické jazykové magisterské programy ve výtvarném umění, audiovizuální umění a hudby. Každý rok, desítky zahraničních studentů vybírat magisterské programy s naší fakultě pokračovat ve studiu. Přítomnost studentů z různých mezinárodních zázemím je obohacením pro náš vzdělávací tradicí a poskytuje přidanou hodnotu k výcviku zahraničních studentů magisterských a vlámské studenty pohybující se od bakalářských programů holandského jazyka podobně.

Tyto programy jsou organizovány tak, aby se usnadnila setkání mezi nizozemsky mluvící a anglicky mluvící studenty v neformálních kontextech, v seminářích a kurzech, a to i v uměleckých projektech začnou spolu. Neexistují žádné rozdíly v osnovách, kompetence, výsledky učení nebo organizace mezi anglicky psaných programů a jejich holandského jazyka protějšky. Anglicky mluvící kandidáty, kteří jsou držiteli magisterský titul v oboru hudby může také jít o rigorózní "sólista soudobé hudby".... [-]

Belgie Ghent
Září 2019
Denní studium
Kombinované
60 hodin
Kampus
Přečtěte si více v češtině
HMKW

následný magisterský program v žurnalistiku na HMKW v Berlíně a Kolíně nad Rýnem ... [+]

Zaměření magisterského programu MA Convergent Journalism je sbližování tradičních oblastí tisku, online a audiovizuálních médií. Studenti se seznámí s novinářskými řemesly a jsou profesionálně připraveni na mediální trh. Studijní program je zaměřen na absolventy vysokoškolských humanitních studií, kteří mají plynulý jazyk a chtějí se specializovat na jednu ze tří volitelných specializací v oblasti sportu / zdraví nebo podnikání / politiky nebo kultury / zábavy.

Magisterský program MA konvergentní žurnalistiky lze studovat na berlínském kampusu v angličtině (MA Convergent Journalism) a na HMKW v Kolíně v německém jazyce výuky.... [-]

Německo Cologne Berlin Frankfurt
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
4 - 6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Leeds Trinity University

V Leeds Trinity se domníváme, že žurnalistika je jednou z nejzajímavějších, náročnějších, nejzajímavějších a nejúspěšnějších kariér na této planetě. Online, tiskové a vys ... [+]

V Leeds Trinity se domníváme, že žurnalistika je jednou z nejzajímavějších, náročnějších, nejzajímavějších a nejúspěšnějších kariér na této planetě.

Online, tiskové a vysílající odvětví jsou vysoce konkurenceschopné, ale naše vynikající spojení s zaměstnavateli znamenají, že nám říkají - a pomáhají nám dodat - přesně to, co naši účastníci potřebují získat práci.

Důsledně poskytujeme kvalifikovaným novinářům s právními znalostmi multiplatformní zpravodajské dovednosti, stejně jako akademické schopnosti důležité pro výzkum vyšší úrovně.

Náš kurz postgraduálního žurnalistiky zahrnuje všechny multiplatformní zpravodajské dovednosti potřebné pro každou kariéru v žurnalistiky.... [-]

Spojené království Leeds
Srpen 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The London Film School

Vlak ve všech oblastech, v pracovním studiu, se studenty z více než 30 zemí. Vstup v lednu, květnu a září. ... [+]

Intenzivní dvouletý kurz v srdci Londýna , MA Filmmaking na LFS trénuje na profesionální úrovni v celé řadě filmových dovedností. Studenti odcházejí s portfoliem režie, kinematografie, střihu, produkce, produkčního designu a zvukových kreditů na minimálně 10 filmů, obvykle mnohem více. LFS každoročně LFS na více než 250 filmových festivalech, kde získává řadu cen, včetně Cannes Palme d'Or za nejprestižnější festivalové ocenění.

Kurz je plně praktický. Každý termín filmová cvičení se stávají technicky sofistikovanějším, více zvažovaným a komplexnějším ve svých ambicích. Studenti dělají veškerá estetická rozhodnutí při řešení problémů podobných těm, s nimiž se setkávají profesionální jednotky, na strmém svahu obtížnosti.... [-]

Spojené království London
Leden 2020
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brand Academy – University of Applied Sciences

Na našem magisterském studijním programu v mezinárodní komunikace značky se dozvíte o všech faktorů úspěchu, které pohánějí přeshraniční a cross-kulturní komunikaci značk ... [+]

Na našem Magisterské studium v ​​mezinárodní komunikace značky Dozvíte se o všech faktorech úspěchu, které pohánějí přeshraniční komunikaci a komunikaci mezi různými kulturami a které budete muset zvládnout pro kariéru ve značkové a kreativní oblasti. Kurz bude proto vyučován v angličtině.

Jako nedávný absolvent budete připraveni začít svou kariéru na světové scéně a v reklamním průmyslu, kde značky dotek srdce spotřebitelů.

Máte velký zájem o kreativní značka komunikačních kampaní, jako je Apple, Coca Cola, Mont Blanc, Nike a Nivea a jsou zvědaví zkoumat nové kultury. Udělejte první krok svého globálního kariéru s námi.... [-]

Německo Hamburg
Říjen 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
New England College

New England College Master of Arts (MA) v odborném psaní je zrychlený 12-měsíční online program, který poskytuje individuální student-zaměřené instrukce zaměřené na nové ... [+]

New England College Master of Arts (MA) v odborném psaní je zrychlený 12-měsíční online program, který poskytuje individuální student-zaměřené instrukce zaměřené na nové a tradiční psaní-založené média. Program 36 kreditů kombinuje inovativní teoretické, kreativní a praktické základy, které připravují studenty na výzvy v dynamické a rychle se vyvíjející oblasti profesionálního psaní. Studenti jsou instruováni vysoce kvalifikovanými instruktory, kteří aplikují své znalosti a dovednosti psaní na špičkové komunikační výzvy. Program Capstone umožňuje studentům vytvářet komplexní profesionální digitální portfólio práce, které odráží individuální zájmy a profesní cíle.... [-]

Spojené státy americké USA Online
Září 2019
Kombinované
12 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Hong Kong Baptist University School of Communication

Program se zaměřuje na komunikaci na individuální, organizační a společenské úrovni se zaměřením na komunikaci v Hongkongu, pevninské Číně a na Tchaj-wanu. Pozornost je v ... [+]

O

ŘO v komunikačním programu na komunikační škole Hongkongské baptistické univerzity bylo zahájeno v roce 1996. Od svého založení byl program částečně podporován vládními dotacemi v oblasti školství v Hongkongu až do září 2004, kdy se stal plně samofinancovaným. Změna ve zdroji financování byla doprovázena otevřením programu poprvé pro kontinentální i jiné zámořské studenty a doplněním studijního režimu na plný úvazek. V září 2004 bylo do programu přijato celkem 92 studentů, přibližně dvě třetiny místních studentů z Hongkongu a třetina pevniny. Studenti se víceméně rozdělí na studium na částečný úvazek (pouze studenti Hongkongu) a studijní režim na plný úvazek (jak z Hongkongu, tak zvenčí).... [-]

Hongkong Hong Kong
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
California State University Sonoma

ŘO v organizačním rozvoji poskytuje odbornou přípravu pro rozvoj organizací a komunit, které jsou zdravější a efektivnější. Ve čtyřech semestrech účastníci získají prakti ... [+]

MA v organizačním rozvojiO programu

ŘO v organizačním rozvoji poskytuje odbornou přípravu pro rozvoj organizací a komunit, které jsou zdravější a efektivnější.

Ve čtyřech semestrech účastníci získají praktické dovednosti, koncepční znalosti a zkušenosti z praxe v terénu pro úspěšné vedení organizace a úsilí o zlepšení komunity.

Skupinové skupiny 15 studentů se pod vedením a dohledem zkušené fakulty praktických lékařů účastní diskusních seminářů, budování dovedností a rozsáhlých terénních projektů.

Tento program se silně zasazuje o zásadu rozmanitosti. Hledáme široké spektrum studentů, včetně členů nedostatečně zastoupených skupin.... [-]

Spojené státy americké Rohnert Park
Září 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The American University of Paris

Master of Arts v globálních komunikacích (MAGC) je interdisciplinární, hybridní akademický program, který produkuje profesionální komunikační odborníky a učenců. Vyučován ... [+]

MA v globálních komunikacích je interdisciplinární, hybridní akademický program, který vytváří profesionální komunikační odborníky a učence. Vyučován mezinárodní fakultou složenou z intelektuálních a profesionálních vůdců ve svých oborech, program je navržen tak, aby vám pomohl najít Pathway k budoucímu úspěchu ve své kariéře.

PŘIPOJTE SE K SÍTI: TEORIE A PRAX

Naše učební plán je vždy přizpůsoben novým potřebám. Vítáme studenty s širokým spektrem zájmů a poskytujeme odborné akademické a praktické školení v oblastech zahrnujících:

Teorie komunikace - od vývoje oboru a jeho hlavních pojmů a debat k nejnovějším debatám a výzvám v globalizovaném světěDigitální mediální technologie - od vzestupu a příslibu internetu k ponořujícím sítím sociálních médií a všudypřítomných počítačových zařízeníGlobální média a mediální systémy - vytváření komparativních znalostí struktur vlastnictví, kontroly, vlivu a inovacíVizuální kultura - zkoumání multivalentní síly obrazů a obrazovek a praktik hledánímTvůrčí odvětví - jejich rostoucí úloha v reklamě a značkovém zboží a službách a podpora a narušení nápadů a hodnotŽurnalistiky a vztahy s veřejností - včetně výzev a příležitostí vytvářet a sdílet přesvědčivý obsah v digitální ekonomice založené na pozornostiMóda a materiálová kultura - od luxusu až po udržitelnost v rychle se měnícím průmyslu a rozsáhlé konzumní praktiky v konzumní společnosti a mimo niKulturní rozdíly a kulturní rozmanitost - jejich komplexní vztah k celosvětově měnícím se praktikám a politice komunikace, včetně praktik, politik a organizacíAktivismus a obhajoba - ve světě nových politických zájmů a zúčastněných stran a transformačních technologiíMEZINÁRODNÍ PŘÍSTUP K UČENÍ... [-]
Francie Paris
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Vezměte svůj postup do nových výšin, upřesněte své technické dovednosti a prozkoumejte kulturní a historické souvislosti vaší práce na kurzu akreditovaného studijního pro ... [+]

Přehled

Vyzkoušejte svou audiovizuální praxi a snažte se o originálnost experimentováním s koncepty, problémy a materiály týkajícími se pohyblivého obrazu a / nebo zvuku.

Spolupracovat

Jako postgraduální student v NUA se připojíte ke komunitě praktiků a výzkumných pracovníků s různými specializmy, které vám nabízejí cenné příležitosti k spolupráci i individuálně.

Prostřednictvím intenzivního studia a komplexních technických seminářů rozvíjíte praktické a koncepční dovednosti potřebné k vytvoření originální a inovativní práce na náročných profesionálních standardech.

Specializujte se

V závislosti na vaší specializaci budete mít možnost zapojit se do široké škály audiovizuálních metod. Patří sem: 2D Digital; Animace CGI a stop motion animace a filmová tvorba; pohybová grafika; skriptování a vyprávění; předvýrobní a postprodukční dovednosti a techniky; zvukový design.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině