MA Lugano - MA MA programy Lugano, Lugano

MA Lugano - MA MA programy Lugano, Lugano

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Lugano se nachází v italském mluvící části Švýcarska. Asi 64% populace má vysokoškolské vzdělání a tam jsou vysoké školy a instituce specializující se především v informatice, komunikace, umělá inteligence, výpočetní technika atd. Umění a design školy jsou také k dispozici, spolu s mezinárodními programy.

MA Lugano - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Jazyka, Literatury A Italské Civilizace

USI Università della Svizzera italiana
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2017 Švýcarsko Lugano

Master in italské literatury a italské civilizace je nabízen Ústavem italských studií (ISI) na univerzitě v italském Švýcarsku, močová se sídlem v Luganu. Studium na plný úvazek se skládá z 120 ECTS za obvyklou dobou trvání dvou let. To odpovídá "+2" v systému Bologna a je ekvivalentní k udělení magisterského titulu. Dohoda podepsaná 4.4.2011 také ztělesňuje rovnocennost mezi Master of Arts v "jazyk, literaturu a italské civilizace" na univerzitě a magisterský titul v oboru "Moderní filologie. Vědy o literaturu, divadlo a kino "z University of Pavia, a tím umožňuje absolventům USI Master of přístupu k italské veřejné soutěže. [+]

Master je rozdělena do tří hlavních tematických oblastech: italský jazyk / Ital a srovnávací literatura / umění, historie a civilizace, v kurzu „holistický“, která upřednostňuje setkání všeobecně vyznávali znalosti v různých oblastech, oddělené hranice mezi disciplínami. Italská literatura je ústředním tématem je tak navrženo v neustálém srovnání s civilizačním kontextu, ve kterém se vyrábí a studoval.

Fakulta zahrnuje mezinárodně uznávaných odborníků a potvrzeného prestiž ve výzkumu. Učení je zvýhodněný italsky mluvící, otevřený mnohojazyčnost a ideálních podmínkách studia na univerzitě v italském Švýcarsku. Cesta identifikuje několik profesních příležitostí, navíc k jakékoliv příležitosti pokračovat s PhD: výuku italského jazyka, a civilizaci, ve školách Švýcarska a za; knihovník a archivář pro knihovny a archivy; znalost metod a technik pro zachování uměleckých děl a dědictví pro řízení muzeí a dědictvím „kolektivní paměť“.... [-]


MA in Public Management and Policy

USI Università della Svizzera italiana
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2017 Švýcarsko Lugano

[+]

Nedávné ekonomické události v celosvětovém měřítku se také umístil veřejný sektor zpátky v centru socio-ekonomických systémů.

[-]

Ma V Mezinárodním Cestovním Ruchu

USI Università della Svizzera italiana
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2017 Švýcarsko Lugano

Master in International cestovního ruchu se snaží reagovat na tuto výzvu a nabízí program, který přesahuje omezené zaměření odborných magisterských, navrhovat místo toho příčné a multidisciplinární přístup na univerzitní úrovni. [+]

. Nerozvinula velmi rychle v posledních desetiletích, mezinárodního cestovního ruchu se stala jedním z hlavních průmyslových odvětví světové ekonomiky. V roce 2012 zasáhla mezinárodní turistiky rekordní jako poprvé více než jedna miliarda turistů cestovalo v mezinárodním měřítku během jednoho jediného roku. Podle Světové organizace cestovního ruchu (UNWTO) cestovního ruchu a pohostinství je generování 9% celosvětového HDP a přibližně 10% z celkové světové zaměstnanosti. Přesto, řízení mezinárodního cestovního ruchu vyžaduje vážné úsilí: je to náročné a je třeba vzít v úvahu řadu různých ekonomik, instituce, právní systémy, jazyků a kultur. Chcete-li spravedlivou rovnováhu mezi různými prvky ve hře - odvětví cestovního ruchu, turistické, místní komunity, životní prostředí - podnikatelé a provozovatelé musí mít vynikající přehled o několika (i poměrně nesourodých) disciplíny, vysoce profesionální dovednosti, strategický a základní pohled na jevy, se silným smyslem pro odpovědnost. Tento mistr chce být součástí nového rozsáhlého formě školení, která je silně orientované na multidisciplinární přístup v obsahu a metodách překrytím v následujících oblastech: - Ekonomika a management (cestovního ruchu, z cestovního ruchu, kultury, na území a životní prostředí); - komunikace (v oblasti cestovního ruchu, marketingu cestovního ruchu, informačních technologií a humanitních věd); - Politika, instituce a mezinárodní vztahy. Program MT cvičí profesionální postavy s kvalifikovanými řízení kariérního postupu v předních oblastech mezinárodního cestovního ruchu, jako například: - vláda, průmyslových asociací a výzkum; - Destinační management a marketing; - Travel Trade (cestovní kanceláře a cestovní agentury); - Doprava a ubytování; - akce a konference. [-]