MA Basel - MA MA programy Basel, Basel

MA Basel - MA MA programy Basel, Basel

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Švýcarsko, oficiálně Švýcarská konfederace, je federální parlamentní republika se skládá z 26 kantonů, se Bernu jako sídlo federálních úřadů. Švýcarsko 's nezávislost a neutralita již dlouho poctěn hlavních evropských mocností. Švýcarsko je klidné, prosperující a stabilní moderní tržní hospodářství s nízkou nezaměstnaností.

Basilej je domovem Švýcarsko 's nejstarší univerzity, pocházející z 15. století. Některé z největších vědců všech dob dokončili povinnou školní docházku tam - ať 's jen zmínit, Paracelsus, Bernoulli, Erasmus, Euler a Nietzcheho. To 's není jen o staré slávě - jsou stále vyrábí skvělé vědce a patenty.

MA Basel - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Oblasti Vizuální Komunikace A Iconic Výzkum

Academy of Art and Design FHNW, Visual Communication Institute
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Švýcarsko Basel

Kombinace kultovní praxe, kultovní teorie a kultovní výzkumu tvoří profil MA v oblasti vizuální komunikace a ikonický výzkum. [+]

Vizuální komunikace Institute HGK FHNW, v Basileji nabízí mezinárodně uznávaného osnov na Bakalářské, magisterské a na úrovni PhD odráží bohatou tradici Basilejské School of Design, zejména a Švýcarský grafický design obecně.

Město Basileje, se nachází v údolí řeky Rýn trinational, je jedinečný kulturní prostředí se snadným přístupem do Francie a Německa.

Zatímco naše Bakalářský kurz je zaměřen na studenty "schopnost vést tvůrčí proces, náš pán programy usilovat o rozšíření studentů individuální design slovní zásobu a dosáhnout vyšší úrovně reflexe prostřednictvím schopnosti studentů tak, aby zahrnovala znalosti a metodologie vědeckých disciplín do tvůrčí proces. Nabízíme Master of Arts v oblasti vizuální komunikace a Iconic výzkum a Mezinárodní Mistr designu, Který provádíme ve spolupráci s University of Illinois v Chicagu. ... [-]