Filter
Magistr humanitních věd
Švédsko Stockholm Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Stockholm - MA MA programy Stockholm, Stockholm

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Jako největší město ve Švédsku, Stockholm má více než 1,3 milionu lidí v městské oblasti. Město se skládá z několika ostrovů, a to je hlavní město Švédska. Stockholm má více než 10 univerzit a vysokých škol.

MA Stockholm - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Hyper Island

Řídicí program v oblasti digitálního managementu vám poskytne dovednosti a znalosti, které potřebujete k řízení změn v digitálním světě. Budete studovat při práci a použí ... [+]

Popis programu

Připojte se k tomuto magisterskému programu na částečný úvazek a naučte se, jak řídit změny tím, že přijmete nový přístup k řešení problémů, designovému myšlení, transformaci podnikání a vedení. Program je ověřen naší partnerskou univerzitou Teesside a byl vyvinut s odborníky v oboru. To znamená, že můžete kombinovat získání titulu se získáním dovedností, které potřebujete k utváření vaší budoucnosti.

Drive Change

Být studentem digitálního managementu MA znamená, že budete během práce studovat a aplikovat nové poznatky a poznatky přímo na svou práci a život. Naučíte se, jak řídit změny pomocí myšlení a vedení, abyste využili příležitostí digitalizace, složitosti a nejistoty. Prozkoumáte nejnovější teorie, rámce a nástroje v datech... [-]

Švédsko Stockholm
Září 2019
Angličtina
Kombinované
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hyper Island

Program Hyper Island MA v programu Digital Management nabízí pohlcující zážitek z učení poskytovaný inovativními digitálními lídry a průkopníky. Program kombinuje širokou ... [+]

Program MA Digital Management společnosti Hyper Island nabízí pohlcující zkušenost v oboru, kterou přinášejí inovativní digitální lídři a průkopníci. Program kombinuje širokou škálu témat s aplikacemi v reálném světě, včetně digitálních technologií, transformace podnikání, strategie, designu služeb, vedení, řízení týmů a inovací, což pomáhá profesionálům strategizovat a účinně vést v dnešní digitální obchodní sféře.

Program MA Digital Management je na plný úvazek magisterský program vedení, navržený ve spolupráci s vedoucími pracovníky v oboru a mezinárodně akreditovaný Teesside University, partnerem Hyper Island ve Velké Británii . Tento postgraduální program je navržen tak, aby vás připravil na vedoucí roli v průmyslu a poskytne vám v reálném čase pohled na myšlenkové procesy, které vedou některé z nejúspěšnějších a nejinovativnějších společností na světě.... [-]

Švédsko Stockholm
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
24 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině