Filter
Magistr humanitních věd
Švédsko Malmö Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Malmö - MA MA programy Malmö, Malmö

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Malmö je městem Skåne, Švédsko. Je sídlem městem Malmo obce a má více než 600 tisíc lidí. To má několik univerzit a několik dalších vysokých škol.

MA Malmö - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Lund University

Tento magisterský program má tři specializace: Uspořádání a složení, varhany a klávesnice, a Vokální hudba a sbor. Naším cílem je dále vzdělávat hudebníky, kteří mají vys ... [+]

Magisterský program v církevní hudbě má tři specializace: uspořádání a složení , varhany a klávesnice a hlasová hudba a sbor .

Cílem programu je vzdělávat hudebníky, kteří mají vysoké umělecké, vzdělávací a profesionální schopnosti. Po dokončení programu musí mít student pokročilé znalosti a dovednosti, aby mohl pracovat v rámci různých funkcí a angažovaností profesionálního hudebníka - ať už jako sólista, člen souboru nebo jako církevní muzikant v rámci církve Švédska nebo v rámci jiných denominací. Student musí také rozvíjet dovednosti potřebné pro další nebo hloubkové studium, které jsou do značné míry autonomní. Kromě toho musí student po absolvování programu získat důkladné podnikatelské dovednosti, které zvyšují jeho odbornou všestrannost v neustále se měnícím duchovním a kulturním životě.... [-]

Švédsko Malmö
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině