MA Boras - MA MA programy Boras, Boras

MA Boras - MA MA programy Boras, Boras

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Borås je součástí Boras obce se nachází v Västra Götaland County, Švédsko. Město je rozděleno do 6 dílčích částí a má přes 60k obyvatel. To je doma k univerzitě Borås.

MA Boras - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Program in Fashion Marketing and Management

University of Borås
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Boras

[+]

Budování osobní síť je důležitá a je podporován ve škole textilu životního prostředí prostřednictvím interakce s řadou lidí v návrhu, technologii a řízení profesí. Zvyšováním konkurence přináší síla globalizace nové způsoby marketingu, komunikace a distribuce pro malé, střední a globální podniky. [-]

Master Programme in Textile Value Chain Management (2 years)

University of Borås
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Boras

[+]

Ověřená znalost angličtiny odpovídající kurzu angličtiny B ve švédské vyšší střední škole nebo bakalářský titul z univerzity ve Švédsku, Dánsku, Norsku, Finsku nebo na Islandu. [-]