MA Barcelona - MA MA programy Barcelona, Barcelona

MA Barcelona - MA MA programy Barcelona, Barcelona

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Být druhé největší město ve Španělsku, Barcelona je hlavním městem Katalánska provincie. To má více než 4 miliony obyvatel. Je to živé město, které hostí tisíce turistů ročně. To je doma k univerzitě v Barceloně mezi ostatními.

MA Barcelona - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA V Mezinárodních Projektech Spolupráce

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online forma Kombinované 21 měsíců September 2018 Španělsko Barcelona

Mezinárodní spolupráce vždy vztahuje ke dvěma nebo více zájem o výměnu znalostí, postupů a přenosu technologií, dovedností nebo zkušeností, s cílem pomoci najít hráče [+]

Mezinárodní spolupráce vždy vztahuje ke dvěma nebo více zúčastněných stran pro výměnu techniky pro přenos poznatků a technologií, dovednosti a zkušenosti, s cílem spolupracovat při hledání vzájemně výhodných řešení. Tento základní duch mezinárodní spolupráce roste jeho přítomnost v dnešní globální společnosti, je nyní socio-politické, ekonomické a organizační, veřejný sektor věnuje stále větší pozornost a obavy z místní a mezinárodní organizace a soukromé , což mezinárodními aktéry spolupráce vlád na nadnárodní a místních nevládních organizací a nadací.

To je nyní scénář, který vyžaduje stále větší úsilí k dosažení profesionalizace v této oblasti pro sociálně-etického robot organizační úsilí při realizaci projektů, které účinně snižují nerovnosti, které se vyskytují v dnešní společnosti. ... [-]


MA Ve Sdělení

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online forma Kombinované 12 - 24 měsíců Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Mistr integruje základní pojmy z oblasti komunikace v písemné, audiovizuální a multimediální. Program analyzuje hlavní oblasti, kde peníze je proces .... [+]

Mistr ve sdělení

&nbsp

Žijeme ve společnosti, ve které jsou všechny oblasti poznání a lidské interakce přímo souvisí s komunikací ve třech oblastech: zábavu, informace a školení.

Komunikace s technologickým pokrokem se z procesu vytváření, distribuci a manipulaci, jsou klíčové faktory ve světě. Globalizace, ekonomické a sociální fenomén, a společnost se chápe ICT jako nový motor rozvoje v důsledku zvýšení kapacity pro ukládání a šíření informací, a především masové spotřebě to.

Mistr integruje základní pojmy z oblasti komunikace v písemné, audiovizuální a multimediální. Program analyzuje hlavní oblasti, kde je proces efektivní komunikace. Struktura magisterského ve sdělení garantuje svým účastníkům přizpůsobit se mnoha oblastí, které činí tvorbu, zpracování, skladování a distribuci informací. ... [-]


Master Of Arts V Globálních Studií

European College for Liberal Studies
Campus forma Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíců September 2018 Španělsko Barcelona Madrid + 2 více

MA - Master of Arts v globálních studií (60 kreditů) [+]

Naše postgraduální programy, každý s různými požadavky programu, jsou založeny na a jsou plně kompatibilní s zavedené Evropští a američtí vzdělávací systémy. Evropské směrnice pro oblast vysokých škol jsou uvedeny v dohodách o Bologna. Jakmile je minimální počet kreditů byl vydělal, žádost o ukončení studia je možné podávat. Ne všechny programy jsou nabízeny ve všech areálech. Podívejte se do programové skladby pro další podrobnosti.

Kurzy

Postgraduální kurzy jsou rozděleny do základních kurzů a specializační kurzy. Volitelné předměty mohou být vybrány z některého z plánovaných kurzů na magisterské úrovni. Specializační kurzy jsou naplánovány na základě počtu studentů a nemusí být k dispozici ve všech areálech. Specializační kurzy naplánované jsou k dispozici všem studentům i jako volitelné. Podívejte se do programové skladby pro další podrobnosti. Podívejte se na přehled kurzu pro seznam dostupných kurzů. Studenti se doporučuje absolvovat kurzy a získat kredit na nejvyšší možné úrovni.... [-]


Magistr Umění V Komunikačních Studiích

European College for Liberal Studies
Campus forma Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíců September 2018 Španělsko Barcelona Madrid + 2 více

MA - magister umění v komunikačních studiích (60 kreditů) [+]

Naše programy absolventů, z nichž každý má různé programové požadavky, jsou založeny na plně zavedených evropských a amerických vzdělávacích systémech a jsou plně kompatibilní. Evropské hlavní směry pro vysokoškolské vzdělávání jsou uvedeny v dohodách z Bologny. Jakmile byl získán minimální počet kreditů, může být podána žádost o absolvování. Ne všechny programy jsou nabízeny ve všech areálech. Další podrobnosti naleznete v plánu programu.

Kurzy

Postgraduální kurzy jsou rozděleny na základní kurzy a kurzy specializace. Volitelné předměty mohou být vybrány z jakéhokoli z plánovaných kurzů nabízených na úrovni absolventů. Specializační kurzy jsou naplánovány na základě zápisů a nemusí být k dispozici ve všech areálech. Speciální kurzy jsou k dispozici všem studentům také jako volitelné předměty. Další podrobnosti naleznete v plánu programu. Přečtěte si přehled kurzů pro seznam dostupných kurzů. Studenti se doporučují, aby absolvovali kurzy a získali kredity na nejvyšší možné úrovni.... [-]