MA Santiago - MA MA programy Santiago, Santiago

MA Santiago - MA MA programy Santiago, Santiago

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Vzdělávání v oblasti důrazem Chile technické a vyšší vzdělávání prostřednictvím vysoké školy. Většina univerzit v Chile nabízí dobře zavedenou studentů kulturu a vztahy s mezinárodními studenty bez ohledu na jazykovou bariéru. Vysokoškolské vzdělání v Chile je přístupná v soukromém a veřejně financované vysoké školy.

V Santiagu, jeden může vybrat oblíbený vzdělávacího programu, nebo se specializují na určité oblasti, v mnoha vysokých škol, výzkumných institucí a univerzit k dispozici. Jeden z největších univerzit v Chile, Universidad de Chile, se nachází zde, stejně jako proslulý Universidad de Santiago de Chile, který se změnil lidi 's život v oblasti vzdělávání.

MA Santiago - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Umění V Mezinárodním Obchodě A Politice

Georgetown University’s McDonough School of Business
Online & Campus forma Kombinované 1 rok January 2018 Chile Santiago

[+]

. Každý student také dokončí projekt společenských akcí, který nabízí příležitost prozkoumat problém v reálném světě a pod vedením učitele a / nebo partnerské organizace vytvořit akční plán, který by jej řešil. Online kurz 1 Přijímací řízení Kandidáti obvykle pracují v obchodních, vládních, finančních organizacích, nadnárodních korporacích nebo nevládních organizacích. [-]