MA Chile - MA programy Chile MA

MA Chile - MA programy Chile MA

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Vzdělávání v oblasti důrazem Chile technické a vyšší vzdělávání prostřednictvím vysoké školy. Většina univerzit v Chile nabízí dobře zavedenou studentů kulturu a vztahy s mezinárodními studenty bez ohledu na jazykovou bariéru. Vysokoškolské vzdělání v Chile je přístupná v soukromém a veřejně financované vysoké školy.

MA Chile - Vezměte si MA Chile. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr Umění V Mezinárodním Obchodě A Politice

Georgetown University’s McDonough School of Business
Online & Campus forma Kombinované 1 rok January 2018 Chile Santiago

[+]

. Každý student také dokončí projekt společenských akcí, který nabízí příležitost prozkoumat problém v reálném světě a pod vedením učitele a / nebo partnerské organizace vytvořit akční plán, který by jej řešil. Online kurz 1 Přijímací řízení Kandidáti obvykle pracují v obchodních, vládních, finančních organizacích, nadnárodních korporacích nebo nevládních organizacích. [-]