MA Qingdao - MA MA programy Qingdao, Qingdao

MA Qingdao - MA MA programy Qingdao, Qingdao

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

MA Qingdao - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Číně Studiích (anglicky Učil)

Ocean University of China
Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Qingdao

Vysoká škola svobodných umění, žurnalistiky a komunikace na OUC nabízí tuto magisterský China studií program pro zahraniční studenty se zájmem o v Číně, kteří doufají, že rozšířit své předchozí studie či zkušeností v Číně, a pro ty, kteří mohou měli malou expozici do Číny ve studiu v aktuálním stavu a jsou omezeny jejich čínské jazykové schopnosti. Jejím cílem je také vybavit pokročilé, specializované pracovníky s sofistikované a komplexní pochopení Číny. [+]

. Ocean University of China (OUC) je komplexní univerzita, která nabízí kurzy ve vědě, inženýrství, agronomie, ekonomika, svobodných umění, farmacie, management, právo, a vzdělávání. OUC byla schválena jako jeden z klíčových národních vysokých škol s "Projekt 985" a "211", projekt. OUC se nachází v krásném pobřežním městě Qingdao, 29. olympijský závod plachetnic v roce 2008, také proslulý letovisko a atraktivní turistickou historické město scénické krásy a mírné klima. Čína Studie Vysoká škola svobodných umění, žurnalistiky a komunikace na OUC nabízí tuto magisterský China studií program pro zahraniční studenty se zájmem o v Číně, kteří doufají, že rozšířit své předchozí studie či zkušeností v Číně, a pro ty, kteří mohou měli malou expozici do Číny ve studiu v aktuálním stavu a jsou omezeny jejich čínské jazykové schopnosti. Jejím cílem je také vybavit pokročilé, specializované pracovníky s sofistikované a komplexní pochopení Číny. Osnovy Náš program nabízí širokou škálu kurzů v historii a vývoji Číny, stejně jako jeho literaturu, filozofii a tradice. Kromě provádění těchto kurzů, které pokrývají celou šíři znalostí o Číně, studenti budou mít také příležitost rozvíjet své vlastní konkrétní specializaci výběrem příslušných kurzů a psaní disertační práce na čínské historii, společnosti, kultuře tradice, filozofie, jazyk, literaturu a podnikání. Tento program se skládá ze tří hlavních témat: Čínské historie a současná společnost Čínská filozofie a myšlení Čínský jazyk a literatura Kurzy Požadováno: Úvod do čínské kultury Starověké čínské filozofie a myšlení Historie Číně: od nejstarších dob do roku 1840 Classics starověké čínské literatury Zrychlené Chinese LanguageⅠ Moderní a současné čínské spisovatelů... [-]