Filter
Magistr humanitních věd
Írán Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Írán - MA programy Írán MA

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Je známý jako Íránské islámské republiky. To je v západní Asii. Vzdělávání je zde ústřední s K-12 vzdělání je pod dohledem ministerstva školství, zatímco vyšší vzdělání dohlíží ministerstvo vědy a Technology.According na SCImago by Írán řadí čtvrtý na světě, co se týče výsledků výzkumu do roku 2018.

MA Írán - Vezměte si MA Írán. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Tehran, Kish International Campus

Magisterský studijní program v oblasti regionálních studií - Íránské studie je určen pro ty, kteří se chtějí zaměřit na sociální vědní přístup k íránské kultuře, umění, l ... [+]

Úvod:

Magisterský studijní program v oblasti regionálních studií - Íránské studie je určen pro ty, kteří se chtějí zaměřit na sociální vědní přístup k íránské kultuře, umění, literatuře, médiím, společnosti, politice a ekonomice. Tento kurz je vhodný pro národní a mezinárodní nevládní organizace, zaměstnanci vládních služeb, kteří hledají důkladné znalosti o Íránu, mediální odborníky, zahraniční studenty, kteří hledají kariéru ve vládě, médiích, nevládních organizacích, financích, diplomacii a ochotni jednat jako budoucí diplomat vůči Íránu.

Osnovy

Master of Regional Studies - Íránské studium vyžaduje absolvování 32 kreditů, s 10 kreditů v základních kurzech, 8 kreditů z odborných kurzů a 8 kreditů z volitelných předmětů. Program vyžaduje dokončení diplomové práce o 6 kreditů. Přijímané studenti s jiným vysokoškolským vzděláním jsou rovněž povinni absolvovat několik kreditů z vyrovnávacích kurzů, které připravují tyto studenty na úspěch v magisterském studiu regionálních studií - Íránské studium, tyto kurzy se nezapočítávají do studia. Studenti musí napsat a obhájit závěrečnou práci. Učební plán má být dokončen ve čtyřech semestrech. Tento program je vyučován v angličtině.... [-]

Írán Tehran
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině