MA ve vizuální komunikaci

Všeobecné informace

Popis programu

MAVisual communicationPraktický kurz pro specializované fotografy, grafiky a ilustrátory.

Připojte se k naší mezinárodní kohortě - vítáme studenty z mnoha zemí, včetně Velké Británie, Itálie, Číny, Tchaj-wanu, Mexika, Kolumbie a Bulharska.

Využijte workshopů ve fotografii, leptání, knihtisku, sítotisku, plastů, dřeva, přípravy barev a odlévání.

Využijte širokou škálu akademických workshopů, soutěží a odborných ocenění.

Jedná se o praktický kurz MA vizuální komunikace pro fotografy, ilustrátory a grafické designéry. Doporučujeme vám, abyste pracovali nezávisle a spolupracovali při učení se sdílenému vizuálnímu jazyku.

Spolu s dalšími studenty a po konzultaci se svými lektory vytvoříte pro svou praxi profesionální a kritický kontext v procesu tvorby každého z vašich projektů.

Vaše rostoucí sebedůvěra a zvýšená schopnost budou jasně patrné v portfoliích, která přítomujete, když vstoupíte do odvětví nebo budete pokračovat ve studiu.

Přehled

Budete rozvíjet svou vizuální komunikační praxi a soustředit se na praktické, koncepční, historické a současné obavy. Vstoupíte do kritického dialogu s ostatními studenty v příbuzných oborech a my vám pomůžeme umístit vaši praxi do vhodného kontextu. Náš názor je, že integrací vašich metod s těmi z příbuzných oborů se stanete efektivnějším odborným fotografem, grafikem nebo ilustrátorem. V době, kdy se hranice mezi těmito disciplínami mění - a v některých případech se rozpouští - je to obzvláště důležité.

Staneš se zběhlým v práci individuálně a ve spolupráci. Prostřednictvím rozvoje individuálního odborného projektu budete koncepčně, kritizovat a kontextualizovat svůj přístup a zároveň doladit estetické cítění. Budete také spolupracovat na vytváření společných projektů, vyjednávání konečných výsledků se členy týmu.

Budete absolvovat s:

 • Široký, informovaný výhled
 • Skutečná důvěra ve vaše schopnosti
 • Dovednosti potřebné k úspěchu ve vybraném oboru.

Struktura kurzu

Jeden trimestr

Praktické a koncepční přístupy ke své práci prozkoumáte prostřednictvím akademických workshopů a prezentací, identifikujete své silné a slabé stránky a postupně zlepšujete a rozvíjíte svou praxi.

Druhý trimestr

Budete rozvíjet zajímavá nová díla, zaměřená nejprve na geografickou polohu a poté na globální publikum.

Třetí trimestr

Rozhodnete se o struktuře svého magisterského projektu a vytvoříte spolupráci nebo individuální práci, která bude odrážet váš konkrétní přístup a odborné zájmy.

Kurzové moduly

Tento kurz zahrnuje nebo nabízí následující moduly. Přečtěte si prosím příručku k kurzu nebo definitivní programový dokument, kde naleznete podrobné informace o tom, které moduly jsou základní, požadované nebo volitelné.

 • Metodiky výzkumu
 • Rozvojová praxe
 • Praxe v kontextu
 • Praxe v globálním kontextu
 • Magisterský projekt.

Jak budu hodnotit?

Budete hodnoceni prostřednictvím praktických projektů podpořených integrovanou výzkumnou prací v skicářích, souvisejících materiálech a prezentacích. Váš konečný projekt se objeví na veřejné výstavě.

Jak se budu učit?

Budete se učit prostřednictvím praktických workshopů, seminářů, rozhovorů a prezentací. Budete pracovat s velmi zaměřeným zaměřením. Doporučujeme vám spolupracovat napříč obory; nicméně, v úzké spolupráci s vaším učitelem, se rozhodnete pro nejlepší trasu pro vaši praxi.

Budete vyučováni odbornými lektory a navštěvujícími reproduktory ze širokého spektra oborů, od grafického designu, fotografie, ilustrací a umění. Výuka bude zahrnovat kritiky, diskuse, workshopy, návštěvy galerií, teoretickou diskusi a praktické technické zaměření.

Vyzýváme vás, abyste rozšířili své pracovní postupy technicky a koncepčně prostřednictvím myšlení, pohledu, mluvení a tvorby nových prací.

Příležitosti

Exkurze

Během akademického roku se uskuteční exkurze do Londýna a dalších národních lokalit. Kromě toho obvykle provozujeme exkurzi do cizího města. V minulých letech kurzy z katedry mimo jiné navštívily Berlín, Reykjavík, Paříž a San Francisco.

Pracovní stáže, průmyslové vazby a stáže

Neuskutečňujeme stáže v oboru, ale pomůžeme vám využít místních a národních příležitostí a požádat o podporu tým kariérního a podnikatelského angažmá.

Kariéra

Absolventi tohoto oddělení se stali grafickými designéry, ilustrátory, fotografy a fotografickými editory pro projekční agentury, architektonické a inženýrské praxe, MOD a další specializované oblasti. Mnozí také pracují na výzkumných projektech ve spolupráci s výtvarnými umělci nebo vědci, nebo se stali učiteli.

Náklady

 • Studenti UK / EU na plný úvazek - 2019/20 příspěvek £ 7,995
 • UK / EU studenti na částečný úvazek - 2019/20 vstup 4 000 liber
 • Zahraniční studenti prezenční - 2019/20 přihláška £ 14,900
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Čtěte více

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Méně