Tento program se vyučuje ve Florencii v Itálii.

James Madison University ‚s MA programu v oboru politologie se zaměřením na politických studií Evropské unie (U energetických spotřebičů) je jednoroční program založený v italské Florencii. Studenti se stali experty v evropské politice, politickou analýzou a transatlantickými vztahy ve městě, které inspirovaly Dante, Michelangelo, Machiavelli a nespočet dalších.

Absolventi magisterského studijního programu získají pozice ve vládních a diplomatických službách, mezinárodních podnicích, nevládních organizacích a vzdělávacích / výzkumných institucích.

Program obsahuje malé třídy a dynamickou mezinárodní fakultu. Studenti uvedli své analytické dovednosti do praxe během letních stáží. Uskutečňují několik akademických výletů do Bruselu a Štrasburku, kde navazují kontakty s úředníky Evropského parlamentu, Evropské komise, Ministerstva zahraničí USA, NATO a jinde. Spolupracují na týmových projektech s kolegy z evropských univerzit. Kurz programu je v angličtině, ale důraz je kladen na výuku italského jazyka.

Magistr umění v programu politických věd se zaměřuje na komparativní a mezinárodní politiku. Tento program je určen k přímému zapojení studentů do srovnávací a mezinárodní politiky prostřednictvím studia v zahraničí a praktických zkušeností. Když studenti dokončí program politických věd, budou mít:

  • Komplexní znalosti příslušných podpoložek politologie, které se týkají oblasti jejich soustředění v programu.
  • Komplexní znalost procesů, které formují politiku a politiku, a komplexní vzájemné vztahy politických, ekonomických, kulturních a ideologických zájmů, které je ovlivňují v oblasti jejich koncentrace.
  • Odbornost v současných politických otázkách v politické vědě v oblasti jejich koncentrace včetně mezinárodní bezpečnosti, přistěhovalectví, lidských práv, ochrany životního prostředí, poskytování sociálních služeb, zdravotnictví a lidských služeb a informačních technologií a jejich základních politických filozofií.
  • Analytické a jazykové dovednosti, schopnost vyjádřit se v písemné a slovní podobě, schopnost formulovat a realizovat závěrečný hloubkový projekt nebo uplatnit své učení a dovednosti v praktické situaci a širokou interkulturní kompetenci.

Nabízené stupně

Master of Arts v politických vědách (MA)

Koncentrace

Studie politiky Evropské unie

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z James Madison University »

Poslední aktualizace April 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
35,000 USD
Odhadovaná výuka, poplatky, bydlení, zdravotní pojištění
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date