MA v odborné komunikaci

Všeobecné informace

Popis programu

Podrobnosti o programu

Master of Arts v profesionální komunikaci je 30-jednotka program, který může být dokončen za dva roky. Studenti dokončí čtyři základní a šest volitelných kurzů, které jsou tři jednotky každý. Studenti na plný úvazek se zapisují do kurzů každý podzim a jarní semestr. Kurzy jsou také k dispozici v létě. Tento stupeň vyvrcholí buď průsvitným nebo řízeným studiem a kulminujícím projektem, jako je reflexní portfolio, projekt týkající se stáže, analytický papír nebo projekt akademického výzkumu.

Studenti se mohou zapsat do obecné skladby v odborné komunikaci, která kombinuje kurzy strategické a technické komunikace pro směsnou specialitu v oboru a organizační komunikaci. Toto širší zaměření dává studentům cenné znalosti o zahájení nebo podpoře úspěšné komunikační kariéry v různých oblastech a organizacích.

Výukové programy programu

  • Základní znalosti: Absolventi budou definovat, identifikovat a aplikovat rétorické konvence a strategie vhodné pro efektivní a etické komunikaci s různými publikami.
  • Vědecká komunikace: Absolventi budou psát a upravovat podstatné množství revidované prózy, splnění standardů a uplatňování konvencí definovaných v oblasti komunikace.
  • Profesionalita: Absolventi budou mít vysokou kvalitu písemné, ústní a digitální komunikace v souladu s jejich profesionální koncentrací a zaměřením.
  • Výzkum: Absolventi budou provádět kvalifikovaný a etický výzkum v oblasti komunikace a přispějí originálními poznatky ve svém zvoleném oboru a povolání.

Koncentrace

  • STRATEGICKÁ KOMUNIKACE

Strategickí komunikátoři pracují jako plánovači, návrháři a vůdci, kteří rozvíjejí a šíří zprávy jak v organizacích, tak mimo ni. Studenti zapojení do této koncentrace analyzují, jak se organizace vzájemně a navzájem ovlivňují s veřejností, průmyslem a médii. Studenti také získají praktické komunikační dovednosti, které jim dávají konkurenční výhodu na pracovišti.

  • TECHNICKÁ KOMUNIKACE

Technickí komunikátoři používají komunikační dovednosti k tomu, aby složité vědecké, technické nebo technické informace přenesly do obsahu, který uživatelé mohou porozumět a využít. Studenti zapsaní v této koncentraci se naučí informovat uživatele a zároveň zajišťují, že produkt nebo služba mají konkurenční výhodu. Vzhledem k tomu, že technologie roste v různých oblastech, poptávka po takových kvalifikovaných, uživatelsky orientovaných a agilních technických komunikátorech nikdy nebyla větší.

  • ZDRAVOTNÍ KOMUNIKACE

Tato koncentrace vybavuje studenty teoretickými a praktickými komunikačními nástroji, které jsou potřebné k účinnému a etickému ovlivnění veřejné a osobní zdravotní gramotnosti. Vytvořením kampaní na zvyšování povědomí o zdraví, zlepšení vztahů s pacienty, práce s předpisy a vysvětlení politiky zdravotní péče jsou odborníci v oblasti zdravotní komunikace rozhodující pro usnadnění pochopení problematiky zdravotní péče jako základ pro informování, ovlivňování a motivování různého publika o zdravotních a lékařských otázkách .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Čtěte více

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Méně
San Francisco , Buenavista , oranžový + 2 Více Méně