MA v oboru Komunikace - Komunikační technologie a Digitální komunikace

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Vydělej si svůj magisterský titul v komunikaci

MA v komunikaci je 36-kredit, on-campus program, ve kterém studenti rozvíjet kritické komunikační dovednosti spojené s lidskou interakcí a výzkumných postupů způsobem, který je založen na teorii a může být okamžitě použit v praxi. Studenti využívají nejmodernější technologie a zdokonalují své komunikační kompetence a znalostní základnu v dynamickém a vysoce interaktivním prostředí odrážejícím reálné scénáře.

Digitální komunikační a komunikační technologie

ŘO ve sdělení nabízí dvě směry studia: Digitální komunikace a komunikační technologie nebo Komunikace v organizacích .

Trasa digitální komunikace a komunikačních technologií se zaměřuje na komunikaci v podnicích, organizacích a mezilidských vztazích. V této oblasti studenti zkoumají vztahy v digitální komunikaci, společnosti a kultuře v současných, reálných případech, včetně zkoumání případů využití technických zařízení a aplikací pro praxi v osobních a profesních kontextech.

Kurzy v oblasti digitální komunikace a komunikačních technologií zahrnují:

  • Teorie a praxe digitální komunikace
  • Internet a komunikace
  • Nová média, organizace a instituce
  • Seminář z etiky komunikačních technologií

Kromě základních studijních oborů a příslušných volitelných předmětů pomáhá unikátní portfolio kurzů studentům při přechodu z postgraduálního studia na pracovní příležitost nebo k dalšímu studiu.

Termíny pro podání žádosti

Aplikace jsou průběžně přezkoumávány a mohou být dokončeny zcela online. Pro přednostní kontrolu a posouzení stipendia předložte svou žádost a podpůrné materiály:

  • Podzimní semestr - 1. srpna (termín priority 1. května)
  • Jarní semestr - 1. prosinec (prioritní termín 1. listopadu)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embr ... Čtěte více

The College of Communication and the Arts is a premier choice for students seeking a high quality, interdisciplinary communication and arts degree that is based on a sound liberal arts education, embraces today's digital culture, and empowers students to lead, create, and communicate with responsibility, passion and excellence. Méně
Jižní oranžová