MA v anglické literatuře

Všeobecné informace

Popis programu

MA v anglické literatuře je navržen kolem vašeho vývoje jako čtenáře a badatele literatury; jako kritický a reflexivní vědec; a jako komunikátor a přednášející znalostí. Spojuje současné vědecké bádání s podporou přenositelných akademických a profesionálních dovedností. Zve vás, abyste přispěli do diskusí, debat a projektů, které nyní transformují disciplínu, pomocí modulů vedených výzkumem, které jsou informovány o aktuálních zájmech našich zaměstnanců, publikacích a projektech spolupráce. Na základě modulární struktury a vstřícného časového rozvrhu je tento kurz vhodný jak pro kombinované, tak pro prezenční studium.

Klíčová fakta

 • Ocenění: Mistři
 • Doba trvání: 1 nebo 2 roky
 • Forma studia: na plný / částečný úvazek
 • Datum zahájení: září
 • Zadavatel: Bishop Grosseteste University
 • Kód instituce: B38

O tomto kurzu

Náš magisterský program z anglické literatury je ideální, pokud si přejete rozšířit a rozšířit své angažmá v anglické literatuře. Prozkoumáte řadu literárních žánrů, přístupů a témat v post-osvícenském kontextu, od roku 1780 do současnosti, prostřednictvím dvou modulů učených týmem, které odhalí nové a temnější stránky literatury i inovativní způsoby interpretace minulosti a přítomnost v různých perspektivách a čtyři moduly vedené snahou lektora o vybraných autorech, literárních obdobích, žánrech a tématech.

Získáte pokročilé znalosti literatury v angličtině, schopnosti literární kritické analýzy, výzkum, nezávislé stipendium a přenos znalostí prostřednictvím vynikajících komunikačních dovedností. Tento kurz vás vybaví vysoce vyhledávanými organizačními schopnostmi, schopnostmi řízení projektů, doručováním, spojováním, řešením problémů a interakcí. Flexibilní a živé, dává vám příležitost věnovat se svým vlastním zájmům v různých písemných a ústních úkolech.

BGU English má zavedenou výzkumnou kulturu a budete pozváni, abyste se připojili k našim zaměstnancům na pravidelných literárních akcích, workshopech a prezentacích. Budete vyzváni k účasti na výzkumných seminářích, konferencích a dalších veřejných akcích. V rámci rámce výzkumné excelence (REF) z roku 2014 bylo 83% práce předložené anglickými pracovníky posouzeno jako „mezinárodní“ kvality, včetně výzkumu, který byl považován za „světového lídra“, pokud jde o jeho originalitu, význam a přísnost.

Co budeš studovat

Studenti tohoto kurzu v současné době studují některé nebo všechny následující moduly

Kurzové moduly

 • Teoretická literatura: Kritické rámce
 • Literatura v čase
 • Žánr rámování
 • Temná stránka literatury
 • Autor v centru pozornosti
 • Tematická vlákna
 • Disertační práce

Weathered books

Vstupní požadavky

Za normálních okolností by se od vás očekávalo, že budete mít alespoň 2,2 vyznamenání v anglické literatuře nebo související obor.

Pokud jste držitelem dalšího titulu na úrovni 2,2 nebo vyšší, v závislosti na obsahu, budete požádáni o prokázání dostatečných znalostí předmětu týkajících se obsahu programu. To by bylo posouzeno při pohovoru a přihlášce.

BGU se zavázala rozšířit přístup a účast a dodržujeme přísnou politiku nediskriminace.

Jak budete vyučováni

V průběhu tohoto kurzu vám budou nabídnuty jednotlivé nezávislé moduly dodávané prostřednictvím flexibilního časového rozvrhu (který může pojmout i cestu ke studiu na částečný úvazek). Poskytuje rozmanitost obsahu i struktury, delší moduly nabízejí šíři a rozsah, doplněné o speciální moduly zajišťující hloubku a zaměření. Budete mít možnost přizpůsobit hodnocení podle svých vlastních zájmů a vypracovat svou individuální disertační práci.

Posouzení

Výuka bude založena na samostatných výzkumných úkolech, které se začlení do pravidelných seminářů pro malé skupiny. Prostřednictvím kombinace odborného komentáře a kritické diskuse získají studenti dovednosti a rámce potřebné pro řadu ústních, písemných a výzkumně zaměřených hodnocení. Tato literární hodnocení budou rozvíjet pokročilé komunikační a prezentační dovednosti pro mnoho profesní budoucnosti.

Kariéra a další studium

Tento magisterský kurz vás připraví na různé profese, které závisí na pokročilých kritických, literárních a analytických dovednostech a také na sofistikovaných komunikačních a výzkumných schopnostech, které získáte. To může zahrnovat zaměstnání, jako je výuka, publikační činnost, knihovnictví, žurnalistika, odborné psaní nebo akademická obec (získáním titulu PhD). Magisterský program v angličtině však nemusí vyústit v kariéru konkrétně vázanou na předmět. Naši absolventi budou mít také silnou pozici pro přesun do zaměstnání souvisejících s marketingem, managementem nebo public relations.

Podpěra, podpora

Studium na BGU je zážitek zaměřený na studenty. Zaměstnanci a studenti spolupracují v přátelské a podpůrné atmosféře jako součást intimní komunity kampusu. Každého zaměstnance osobně znáte a cítíte se sebejistě, když se k němu obrátíte o pomoc a radu, a zaměstnanci vás poznají nejen podle zraku, ale také jako jednotlivce s jedinečnými nadáními a zájmy.

Budeme tam, abychom vás osobně a akademicky podpořili, od uvedení do studia až po promoci.

Poplatky a finance

Mnoho informací o financování studentů je k dispozici z mnoha zdrojů, ale někdy jsou matoucí a rozporuplné. Proto se v BGU snažíme poskytnout vám všechny informace a podporu, které vám můžeme v průběhu celého procesu pomoci. Náš tým Student Advice je odborník, který vám pomůže vyřešit způsob financování vašeho studia, a nabízí řadu služeb, které vás krok za krokem provedou všemi aspekty financování studentů.

Pro všechny žadatele jsou na UCAS k dispozici úplné pokyny, které vám usnadní vyplnění online přihlášky, případně text nápovědy.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Čtěte více

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Méně