MA v New Media Photojournalism

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

new media

Veďte novou generaci fotožurnalistů inovativním vyprávěním

Photojournalism program New Media na Corcoran School of Arts and Design je první svého druhu, vytvořený na pomoc vizuálním novinářům studovat a řešit měnící se svět fotoreportáže.

Program Master of Arts in New Media Photojournalism s důrazem na silné schopnosti vyprávění a plynulost v multimediálních platformách zahrnuje psaní, fotografii, audio, video a webdesign, aby studenty připravil na práci na volné noze, vizuálních reportérů, editorů a producentů. Program zdůrazňuje jednotlivce jako vizuálního reportéra a podporuje experimentování s novými způsoby vyprávění příběhů, dokumentace a úprav. Program také povzbuzuje své studenty, aby prozkoumali nejnovější digitální praktiky vyučované ve spojení s trvalými základy vizuálního reportingu, editace a etiky.

Studenti si vybírají a rozvíjejí své profesní dráhy prostřednictvím intenzivního mentorského poradenství ve spojení s širokým a flexibilním studijním programem a možnostmi stáže. Kromě Washington Postu, National Public Radio, National Geographic and Discovery Communications je v okruhu pěti kilometrů od kampusu v centru Corcoranu umístěno bezpočet novin, časopisů, obchodních časopisů a hlavních mediálních odbytišť.

Absolventi magisterského programu v oboru nových médií Photojournalism jsou připraveni převzít a vyniknout v kariéře v široké škále vizuálních médií - včetně fotografie, editace obrázků a videa, dokumentární produkce a správy multimédií - a jsou připraveni vést nové generace fotožurnalistů, jak se pole neustále mění s technologií.

Columbian College Experience z GW Arts

Život oddělení

Jádrem programu New Media Photojournalism je dynamická skupina fakulty a studentů, kteří jsou vysoce motivováni a zapojeni do svých komunit a profesního života.

V roce 2011 založila úvodní třída studentů programu New Media Photojournalism Corcoran Association of Photojournalists, známá jako CAP. CAP, který pořádá různé komunitní akce a projekty, se stal nedílnou součástí fotografického světa ve Washingtonu, DC. Mezi ně patří vzdělávací akce a výstavy na THEARC, workshopy ve spolupráci s ženskými fotoreportéry z Washingtonu (WPOW) a hostujícími reproduktory Metro Collective. , zahájení každoročního „zinu“, vyskakovacích výstav a pravidelných šťastných hodin a dalších setkání.

Program New Media Photojournalism profituje z multidisciplinární spolupráce, učení a řešení problémů. Studenti jsou aktivní napříč školou prostřednictvím organizačních a oborových učebních osnov. Studenti programu New Media Photojournalism spolupracují akademicky a mimoškolně na místních, národních a mezinárodních projektech se studenty z jiných oborů, jako je výstava, výtvarná fotografie, digitální média a grafický design, jakož i široké spektrum akademických programů Univerzity George Washingtona. a odborné školy.

Kariéra a stáže

Studenti, kteří sledují magisterský program v oblasti nových médií, vytvářejí fotoreportáž způsobem, který jim nejlépe vyhovuje a jejich životnímu stylu. Mnozí se rozhodnou pro stáže na úvěr. Jiní absolvují stáže bez akademického kreditu. Oba jsou životaschopné možnosti. Mnoho studentů pracuje ve škole jako nezávislí tvůrci image nebo zastává mediální pozice na částečný úvazek.

Poslední stáže:

 • The Washington Post online
 • Discovery Communications
 • Baltimorské slunce
 • Dobrá bojová média
 • Zelený mír
 • Ruční tiskové studio
 • National Geographic Books
 • Národní tisková nadace
 • Metro Collective
 • ARC
 • USA dnes
 • Národní veřejné rádio - zpravodajství
 • Národní veřejné rádio - malé stolní koncerty
 • Populační služby mezinárodní
 • Smithsonian Institute

Program Photo Medžurnalistika pro nová média klade velký důraz na pracovní profesionály ve třídě jako fakulty, navštěvující umělce, mentory a spolupracovníky. Program také najde příležitosti k zapojení studentů do mnoha komunitních projektů Corcoranu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Méně