MA fotbalový koučink (smíšený)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Poháněno UCFB Global Institute of Sport (GIS), kvalifikace MA Football Coaching je určena pro ty, kteří chtějí prohloubit své chápání praktik Football Coaching. Tento program poskytuje příležitosti k zapojení do různých aspektů fotbalového koučování, včetně oblastí, jako je filozofie koučování, taktika a strategie, reflexní praxe a analýza výkonu. Je ideální pro současné profesionály pracující ve fotbalovém průmyslu, kteří dávají přednost flexibilnějšímu způsobu doručování namísto čistě kampusového programu.

Účastníci programu budou mít možnost poučit se z pohodlí svého domova nebo pracoviště a získají další kvalifikaci pro zlepšení svých kariérních vyhlídek ve formátu, který nabízí flexibilní hodiny a možnost diktovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. splnit další závazky.

Tento program je určen pro ty, kteří již pracují nebo se ucházejí o práci ve sportovním průmyslu, a nabízí flexibilitu, která umožňuje účastníkům získat magisterské vzdělání kolem jejich rušného životního stylu.

Tento program je smíšený titul, což znamená, že většina vašich studií se bude konat online prostřednictvím specializovaného online centra UCFB . V lednu a červnu v rámci studijních programů však budete mít možnost učit se na akademické půdě v UCFB Wembley v Londýně nebo UCFB Etihad Campus v Manchesteru.

  • Doba trvání: 1 rok na plný úvazek (FT); 2 roky na částečný úvazek (PT)
  • Začíná: září 2020
  • Smíšené doručení (online plus areál Wembley nebo Etihad)
  • Školné: 9 950 GBP na plný úvazek; 4 975 GBP / rok na částečný úvazek

Moduly

Tento program je v současné době předmětem validace. Moduly budou vyhlášeny, jakmile je stupeň validován.

Plánované moduly budou zahrnovat oblasti, jako je filozofie koučování, taktika a strategie, reflexní praxe a analýza výkonu.

Vstupní požadavky

Standardní vstupní požadavky pro program jsou následující:

Žadatelé by měli mít titul s vyznamenáním 2: 1 nebo uznávaný zahraniční ekvivalent. Uchazeči mohou být přijímáni s vyznamenáním 2: 2 (nebo rovnocenným) za předpokladu, že mohou jinak prokázat silný profil s 50% nebo více ve svém dizertačním modulu. Nebo mít odbornou kvalifikaci úrovně 2 a vyšší.

Odborné zkušenosti a oborové kvalifikace mohou být hodnoceny pro žadatele bez standardních požadavků na vstup, jako je licence UEFA B s 10 a více let zkušeností v profesionálním koučovacím prostředí.

U uchazečů se požaduje, aby byli držiteli certifikátu FA Level 1 při koučování fotbalu navíc. Bylo by výhodné, aby kandidáti již byli držiteli úrovně FA 2 nebo ekvivalentu.

Všem žadatelům jsou poskytovány informace týkající se studentských služeb, s nimiž mohou navázat kontakt, pokud vyžadují další podporu nebo radu, jakož i informace týkající se příslušných stipendií a finančních prostředků.

Uchazeči z většiny anglicky mluvících zemí budou požádáni o anglickou kvalifikaci, která testuje mluvení, poslech, čtení a psaní a bude požádána o dosažení IELTS 6,0 (5,5) nebo ekvivalentní.

Jak se přihlásit

Chcete-li požádat o tento program, vyplňte formulář žádosti, poté vraťte vyplněný formulář a příslušné dokumenty podle pokynů na adresu masterersenquiries @ UCFB .com .

Kariérní vyhlídky

Mnohostranný svět fotbalu vyžaduje, aby moderní fotbaloví trenéři měli vysoce rozvinuté dovednosti a hluboké znalosti zásad fotbalového koučování. Tento program byl vyvinut pro ty, kteří absolvovali koučování nebo příslušné studijní programy nebo kouče, kteří v současné době koučují ve hře, kteří chtějí dále rozvíjet své znalosti a dovednosti nebo být součástí jejich CPD. Široké aplikované prvky tohoto stupně poskytují studentům dovednosti a zkušenosti, aby mohli postupovat a pracovat doma nebo v zahraničí v globálním průmyslu s miliardami liber. Schopnost GIS poskytovat další příležitosti k zaměstnatelnosti a obohacení zapojuje studenty do kariérního rozvoje a umožňuje studentům najít své místo ve fotbalovém průmyslu.

82% absolventů magisterského studia pracuje ve fotbalovém a sportovním průmyslu do šesti měsíců od ukončení studia.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in ... Čtěte více

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Méně
Manchester , Wembley , Londýn , Burnley + 3 Více Méně