MA cestovního ruchu, pohostinství a řízení událostí

Všeobecné informace

Popis programu

MA cestovního ruchu, pohostinství a řízení událostí

Toužící podnikatel v cestování? Studujte magisterský program v oboru cestovního ruchu a managementu událostí na BSBI, který byl předán ve spolupráci s University for the Creative Arts, institucí TEF Gold Standard. Univerzita se také umístila na 13. místě ze všech univerzit ve Velké Británii v tabulce Guardian League 2020.

V celém tomto průmyslově zaměřeném magisterském studiu budete rozvíjet své znalosti v oblasti cestovního ruchu a managementu událostí a získáte praktické dovednosti potřebné k tomu, abyste se mohli adaptovat na aktuální klima. Budete studovat moduly včetně: Cross-Cultural Management, Entrepreneurship in Tourism and Events, stejně jako strategický přístup v marketingovém plánování pro pohostinství.

Třídy vyučují odborní lektoři, z nichž všichni mají rozsáhlé zkušenosti ve svých akademických oborech, což znamená, že získáte znalosti, které potřebujete, aby se vám dařilo v oblasti cestovního ruchu a řízení událostí. V době, kdy absolvujete, budete připraveni převzít některé z nejkonkurenceschopnějších rolí v tomto odvětví.

Vedle svého programu budete mít příležitost prozkoumat Berlín, domov start-upů, velkých podniků a kulturních hotspotů. Německo rovněž nabízí pracovní vízum po studiu, které studentům umožňuje zůstat v zemi po ukončení studia až 18 měsíců, aby získali cenné pracovní zkušenosti.

Vstupní požadavky

 • Minimální věk: 21
 • Akademické kvalifikace: Silný vysokoškolský titul z uznávané univerzity. Pokud nesplňujete akademické požadavky, můžete být hodnoceni podle příslušných pracovních zkušeností. Musíte mít alespoň 3 roky manažerských zkušeností.
 • Požadavky na anglický jazyk:
  • IELTS - minimální OS 6.0 (s min. 5,5 v každé komponentě) nebo ekvivalentní test (tj. Test hesla, PTE, TOEFL IBT).
  • Uchazeči, kteří dosáhli bakalářského nebo vyššího stupně * z uznávané univerzity (podle NARIC), kde byla Metoda výuky výhradně v angličtině (výuka a hodnocení), musí předložit Medium of Instruction Letter.
  • Občané Kanady, kteří ukončili bakalářský titul na anglicky mluvící univerzitě, musí předložit instruktážní dopis.
  • Západoafrické certifikáty (pouze WAEC A NECO) s minimem C6 v angličtině a vydané za posledních 5 let. Keňský certifikát středního vzdělání (KCSE) je také přijímán s celkovou známkou C nebo vyšší. V případě Tanzanie a Kamerunu požadujeme IELTS (nebo ekvivalentní certifikát).
  • Cambridge IGCSE, Cambridge AICE certifikáty.
  • Mezinárodní diplom Baccalaureate lze přijmout, pokud: Osnova A: Standardní nebo vyšší stupeň 4 nebo vyšší a Osnova B: Standardní stupeň 5 nebo vyšší stupeň 4 nebo vyšší.
  • Státní příslušníci většiny anglicky mluvících zemí, kteří v této zemi získali akademickou kvalifikaci, nepotřebují absolvovat anglický test (Antigua a Barbuda, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Dominika, Grenada, Guyana, Irsko, Jamajka, Malta) , Nový Zéland, Svatý Kryštof a Nevis, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago, Spojené království a USA.

* Nad bakalářským titulem může být postgraduální certifikát, postgraduální diplom, magisterský titul atd.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Méně