MA architektura a urbanismus

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

MA Architecture and Urbanism vám umožní studovat a provádět hloubkový výzkum vlivu globálních kulturních a ekonomických sil na současná města.

V celém kurzu prozkoumáte design, fungování a budoucnost městských situací v písemné, nakreslené a modelované práci, která staví na odkazu městské teorie dvacátého století a je zaměřena na rozvoj udržitelných měst.

Kurz je tedy dokonalou přípravou na kariéru v rolích spojených s rozvojem udržitelných městských prostor.

Vlastnosti a výhody

 • Jako student magisterského studia architektury a urbanismu na Manchester School of Architecture budete studovat titul, který společně předloží Manchester Metropolitan University a Manchester Metropolitan University . Budete proto těžit ze zařízení a zdrojů obou institucí, jako jsou knihovny, počítačové sady, workshopy a mediální workshopy a mnoho dalšího. Po úspěšném ukončení studia obdržíte jednorázový certifikát. Společné osvědčení o ocenění obsahuje logo, erb a název orgánu každé instituce.
 • Jedná se o mezinárodně zapojený kurz, který aktivně šíří práce studentů prostřednictvím konferencí, výstav, soutěží a publikací.
 • Tento kurz nabízí výběr ze začátku v září nebo v lednu.

Informace o kurzu

Učený postgraduální kurz, který provádí výzkum o tom, jak globální kulturní a ekonomické síly ovlivňují současná města. Návrh, fungování a budoucnost městských situací se zkoumá v písemné, kreslené a modelované práci, která staví na dědictví městské teorie dvacátého století a směřuje k rozvoji udržitelných měst.

 • Studio A 30 kreditů
 • Studio B 30 kreditů
 • Studio C 30 kreditů
 • Metodologie výzkumu a události 30 kreditů
 • Města a urbanismus: Ideologie a budoucnost 30 kreditů
 • Disertační práce 30 kreditů

Učení a učení

Prostřednictvím tohoto kurzu začnete přímo spolupracovat s vybranou oblastí výzkumu, shromažďovat data a formulovat originální přístup ve své praxi. Syntetizujete svůj projekt, který vyvrcholí produkcí špičkové nabídky, dokud svou práci nepředložíte a neskontextujete. Tento mezinárodní kurz aktivně šíří práce studentů prostřednictvím konferencí, výstav, soutěží a publikací.

Tento kurz lze považovat za částečně splňující požadavky na uznání na úrovni části 2 (RIBA / ARB) prostřednictvím ustanovení APEL uplatňovaných na jednotlivé absolventy. Kurz je akreditován společně s University of Manchester.

Posouzení

Metody posuzování založené na sebe, peeringu a tutorovi.

Vstupní požadavky

Za normálních okolností budete mít alespoň vyšší sekundární vysokoškolské vyznamenání UK (nebo mezinárodní ekvivalent) v příbuzném oboru. Případně můžete být přijat, pokud máte prokázané zkušenosti v příslušné oblasti.

Studenti jsou povinni poskytnout portfolio (digitální nebo tištěné) jako součást procesu přihlášky.

Požadavky anglického jazyka

Zámořští žadatelé budou vyžadovat IELTS s celkovým skóre 6,5, s minimálně 5,5 v jakékoli kategorii nebo ekvivalentní akceptovanou angličtinou.

Poplatky a financování

Studenti z Velké Británie a EU

 • Denní poplatek: 9 250 GBP ročně. Školné zůstane stejné pro každý rok vašeho kurzu, za předpokladu, že je dokončíte v běžném časovém rámci (žádné opakované roky nebo přestávky ve studiu).
 • Poplatek na částečný úvazek: 4 625 GBP studovaných ročně. Školné zůstane stejné pro každý rok vašeho kurzu, za předpokladu, že je dokončíte v běžném časovém rámci (žádné opakované roky nebo přestávky ve studiu).

Studenti ze zemí mimo EU a na Normanských ostrovech

 • Denní poplatek: 17 000 GBP ročně. Školné zůstane stejné pro každý rok vašeho kurzu, za předpokladu, že je dokončíte v běžném časovém rámci (žádné opakované roky nebo přestávky ve studiu).
 • Poplatek na částečný úvazek: 8 500 GBP studovaných ročně. Školné zůstane stejné pro každý rok vašeho kurzu, za předpokladu, že je dokončíte v běžném časovém rámci (žádné opakované roky nebo přestávky ve studiu).

dodatečné informace

Kvalifikace Masters typicky zahrnuje 180 kreditů, PGDip 120 kreditů, PGCert 60 kreditů a MFA 300 kreditů. Poplatky za studium zůstanou stejné pro každý rok studia, pokud je kurz ukončen v běžném časovém rámci (žádné opakované roky ani přestávky ve studiu).

Kariérní vyhlídky

Náš magisterský titul v oboru dětství a mládeže pomáhá rozvíjet vaši kariéru v oblasti vzdělávání, umění, sociální péče, trestního soudnictví a zdravotnictví.

Jako absolvent můžete pracovat s dětmi a mladými lidmi na místech, jako jsou služby místní správy, sociální podniky a charitativní organizace.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Čtěte více

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Méně