MA aplikovaná lingvistika: TESOL

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Program je určen jak pro kvalifikované, tak pro budoucí učitele angličtiny pro řečníky jiných jazyků. Přitahuje studenty z různých částí světa, kteří s sebou přinášejí různorodý mix vzdělávacích prostředí a zkušeností. To nám dává šanci zvýšit naše mezikulturní porozumění a znalosti o kontextech výuky a učení na celém světě. Navíc pomocí on-line fór se snažíme poskytnout praktické příležitosti pro vás, abyste mohli komunikovat s jazykovými profesionály po celém světě.

Kriticky se zamýšlíme nad teorií a výzkumem problému, jak nejlépe učit a učit další jazyk. Naším cílem je pomoci vám zlepšit své vlastní výzkumné dovednosti a povzbudit vás, abyste své poznatky prezentovali a publikovali na výuce anglického jazyka a aplikovanou lingvistickou komunitu.

Bude vás vyučovat zkušený tým pracovníků, včetně autorů přelomového nového úvodu do aplikované lingvistiky zaměřené na pokročilé studenty oboru (Hall, Smith

Naši studenti nám říkají, že York St John University MA Aplikovaná lingvistika: TESOL je náročná a užitečná zkušenost. Těším se, že vás v blízké budoucnosti přivítám na náš program.

Struktura kurzu

Magisterský studijní program Aplikovaná lingvistika: TESOL vás vyzývá k výuce angličtiny jako cizího nebo druhého jazyka kdekoli na světě (konkrétní požadavky se budou lišit mezi školami a zeměmi). Takže, pokud chcete kariéru, která je různorodá a vzrušující, nebo pokud již učíte angličtinu a chcete se připravit na větší zodpovědnost, tento program by mohl být pro vás.

Zkušení učitelé angličtiny mohou získat kredity na základě jejich kvalifikace a zkušeností. Bez ohledu na to, jaké zkušenosti přinesete do programu, naším cílem je pomoci vám při rozvoji své odborné praxe a dále vaší kariéře v oblasti výuky angličtiny doma nebo v zahraničí. Naším cílem je poskytnout vám možnost rozvíjet své individuální zájmy v kontextu současné a budoucí praxe ve třídě.

Specifikace programu

Další informace o tomto kurzu naleznete ve specifikaci programu. Vezměte prosím na vědomí, že specifikace programu se vztahují k obsahu kurzu, který v současné době studují studenti na univerzitě. U nových programů bude specifikace programu zpřístupněna online před zahájením kurzu.

Podpora učení

York St John University tvrdě pracuje na vytvoření inkluzivního prostředí pro všechny naše studenty. Nabízíme celou řadu vzdělávacích podpůrných služeb, které pomáhají studentům během jejich studia.

Vstupní požadavky

Kvalifikace

Kandidáti na zařazení do postgraduálního certifikátu / diplomu / magisterského studia musí obvykle mít:

  • Stupeň (obvykle 2.2 nebo vyšší) schválené univerzity nebo instituce.
  • Ekvivalentní kvalifikace přijatelná pro York St John University .
  • IELTS 6.5, s ne méně než 6.0 v jednotlivých součástech, nebo ekvivalent (mezinárodní studenti).

Poplatky a financování

Spojené království

Poplatek za zápis do tohoto postgraduálního kurzu v roce 2018 činí 6 000 GBP pro studenty na plný úvazek UK / EU, Jersey, Guernsey a Isle of Man.

Pro volby na částečný úvazek viz Poplatky

Postgraduální půjčka: K dispozici je nový postgraduální úvěr, který vám pomůže zaplatit za magisterský kurz pro studenty začínající v akademickém roce 2018-19.

Mezinárodní (mimo EU) 2018 - 19

Poplatek za zápis do tohoto postgraduálního kurzu v roce 2018 činí 12 500 GBP pro zahraniční studenty.

Vzhledem k imigračním zákonům musí mezinárodní studenti na víře Tier 4 studovat na plný úvazek.

Jak se přihlásit

Do kurzu můžete přihlásit přímo prostřednictvím odkazů Použít nyní. Zvolte si variantu kurzu, který hodláte absolvovat (např. Na plný úvazek nebo na částečný úvazek), protože odkaz vás přenese do přizpůsobeného formuláře pro konkrétní kurz. Budete muset vytvořit přihlašovací jméno a heslo a vyplnit online formulář. Obraťte se prosím na dva rozhodce před odesláním své žádosti, protože automatizovaná žádost vyjde okamžitě po odeslání a vaše žádost nebude přezkoumána, dokud nebudou oba referenční údaje.

Žádosti na leden 2018 musí být podány a dokončeny do 29. ledna 2018.

Žádosti o měsíc září 2018 musí být podány a dokončeny do 5. října 2018.

Poslední aktualizace Led 2018

Informace o škole

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Méně
York , Londýn + 1 Více Méně