MA Vizuální komunikace

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Věříme, že nejúspěšnějšími designéry jsou kulturní inovátoři, kteří svou praxí informují, přesvědčují a baví. Prostřednictvím našeho kurzu MA Visual Communication budete rozvíjet sebevědomý designový hlas a vytvořit vynikající portfolio práce připravené na současný profesionální svět.

Prozkoumáte mechanismy pro předávání zpráv a významu prostřednictvím různých médií, budete povzbuzováni k rozvoji nových dovedností, které posílí a informují vaši designérskou praxi, a získáte pochopení sad dovedností požadovaných pro tisk, pohyb a digitální design.

Budete mít také příležitost rozšířit svou praxi v oblastech potřebných k tomu, abyste se stali tvůrčím vůdcem a pokračujte v kariéře v široké oblasti vizuální komunikace, která zahrnuje oblasti, jako jsou tištěná média, uživatelské zkušenosti, návrh pohybu, webdesign , design výstav a reklama, spolupráce s ostatními členy naší kreativní komunity.

MA Visual Communication je navržena tak, aby vám pomohla vyvinout hlas jako autor a inovátor, vybavit vás dovednostmi a znalostmi pro identifikaci a řešení návrhových problémů v mezioborových prostředích, včetně tradičních a digitálních tisků, souborů pohyblivého obrazu a 3D studií.

Naučíte se přistupovat k designu jako agent změny - strategie pro pozitivní transformaci chování žádoucími a udržitelnými způsoby.

V čele s Hughem Harwoodem a týmem zkušených profesionálních návrhářů s kontakty na nejvyšší úrovni průmyslu - včetně Slawa Harasymowicze, Vida Vegy a Jayoon Choi - se budete učit prostřednictvím řady přednášek, projektových briefingů, workshopů, písemných úkolů, skupiny kritiky a individuální návody.

Délka studia:

 • Jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek

Detaily kurzu

Termín jedna

Definování vaší praxe

 • Prozkoumejte kreativní praxi, abyste mohli podrobně informovat o podrobném vývoji vašeho návrhu projektu později v průběhu kurzu. Cílem této jednotky je poskytnout strukturovaný rámec, který vám umožní prozkoumat potenciál metod, nápadů a témat ve vaší disciplíně a také pomoci informovat a lokalizovat vaši praxi.

Druhý termín

Kontext a metoda

 • Prostřednictvím řady přednášek a seminářů se aktivně zapojíte do řady aktuálních debat, které poskytují kulturní a intelektuální kontext pro posuzování myšlenek ve vizuální komunikaci. Program se zabývá interdisciplinárními otázkami prostřednictvím diskuse o teorii a zvážením konkrétních návrhem vedených prací a textů.

Vývoj projektu

 • V této jednotce budete rozvíjet témata a zaměření vašeho finálního projektu, vyhodnotit a otestovat cíle vašeho návrhu v průběhu trvalého období samostatného studia. V této fázi bude vývoj vašeho projektu veden a zpochybňován prostřednictvím tutoriálů, skupinových kritik a prezentací, které podpoří postup vaší práce a poskytnou přísné kritické hodnocení od zaměstnanců, vrstevníků a profesionálních odborníků. Při povzbuzování neustálého zkoumání a zpochybňování vašich nápadů budete pokračovat v procesu vývoje vhodných metod a strategií pro realizaci vašeho projektu, protože začnete pracovat více samostatně jako výzkumný pracovník a praktik, zdokonalujete své výzkumné otázky a metody výzkumu, které používáte. .

Třetí termín

Realizace a šíření

 • Znalosti a zkušenosti získané v předchozích jednotkách využijete při realizaci vašeho posledního magisterského projektu - vyvrcholení a konsolidaci vašich studií ve formě vyřešeného kusu nebo souboru práce. Měl by prokazovat soudržnost a inovace na profesionální úrovni řešení. Rovněž budete muset připravit kritický dokument, který bude odrážet konkrétní praktický výsledek projektu MA, jeho interpretaci a jeho úspěch jako ukázku vašeho přístupu k tvůrčí praxi prostřednictvím výzkumu.

Poplatky a další náklady na kurz

Školné

Poplatky za kurz za rok 2020 jsou:

 • Studenti UK a EU na plný úvazek - 8 000 GBP
 • Studenti z Velké Británie a EU na částečný úvazek - 4 000 GBP
 • Zahraniční studenti na plný úvazek - 16 250 GBP (standardní poplatek)
 • Zahraniční studenti na plný úvazek - 15 600 GBP (plný poplatek za včasnou platbu)

Další náklady na kurz

Kromě školného si také přečtěte další náklady na kurz pro vstup do roku 2020.

Tyto poplatky jsou platné pouze pro uvedený akademický rok. Náklady se mohou každoročně zvyšovat během studentovy doby pokračování v registraci na kurzu v souladu s inflací (s výhradou jakéhokoli maximálního regulovaného limitu školného). Jakákoli úprava pro pokračující studenty bude na nebo pod prognózou RPI-X.

Slevy a stipendia

Abychom podpořili všechny naše současné studenty a naše nedávné absolventy ve Velké Británii a EU, aby pokročili na další úroveň studia, vyvinuli jsme novou škálu slev z poplatků v celé řadě kurzů.

 • Přečtěte si více o slevách z poplatků

Vybavení

Zařízení vizuální komunikace zahrnují specializovaná studia s prostorem pro osobní i skupinovou práci; sady digitálních médií s počítači Mac naprogramované pomocí nejnovějšího softwaru pro průmyslový design, včetně sady Adobe Creative Suite, Final Cut Studio, Final Cut Pro, Soundtrack Pro a Autodesk Maya. Máme fotografická studia a zpracováváme a tiskneme temné komory pro černobílé filmové fotografie; Tiskařská studia s přístupem k litografii, sítotisku, leptání a reliéfním tisku.

Co říkají naši studenti

„Studium na UCA je rozhodně jednou z největších zkušeností, kterou jsem zažil. Cítím kreativní a energické vibrace všude v areálu. Tým UCA v areálu je opravdu nápomocný a přátelský, v mnoha ohledech podporuje, bez ohledu na zda potřebujeme akademickou nebo osobní radu. “

Ka I Lei, MA Vizuální komunikace

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky Spojeného království

 • Vyznamenání nebo rovnocenná kvalifikace v předmětu nebo příbuzném oboru

a / nebo

 • Příslušné pracovní zkušenosti prokazující vaši schopnost studovat na postgraduální úrovni.

Zohlední se také uchazeči, kteří mohou být silným důvodem pro přijetí v souvislosti s konkrétním projektem a mohou prokázat svůj potenciál uspokojivě dokončit kurz.

Mezinárodní požadavky na vstup

Chcete-li zobrazit ekvivalentní vstupní požadavky pro vaši zemi, navštivte naše webové stránky.

Vaše portfolio

Budeme požadovat, abyste se zúčastnili Dne uchazeče a přinášeli své portfolio k posouzení. Další informace o tom, jak sestavit portfolio, a konkrétní požadavky na příklady prací, které mají být zahrnuty, budou po podání žádosti poskytnuty na portálu uchazečů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Čtěte více

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Méně
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Více Méně