MA Vizuální komunikace (experimentální komunikace, grafický design a ilustrace)

Všeobecné informace

Popis programu

Studujte na světové jedničce mezi uměleckými a designovými univerzitami po dobu šesti po sobě jdoucích let (2015–2020) v hodnocení QS World University Rankings.

O programu

Vizuální komunikace MA na RCA poskytuje příležitost zpochybnit, transformovat a umístit něčí tvůrčí praxi ve vztahu k globálnímu publiku. Rozšiřuje přínos vizuální komunikace prostřednictvím přístupu, který oceňuje agenturu, experimentování a kritické vytváření. Program MA má dlouhou historii kritického zkoumání místa a významu vizuální komunikace ve vztahu ke kultuře a společnosti v interdisciplinárním prostředí.

Jak poznamenali naši studenti, kritický diskurs o tom, co to znamená být „vizuálním komunikátorem“, dnes otevírá možnosti o procesu a kontextech komunikace; a přitom ukazuje, že soubor dovedností návrháře a umělce je přenositelný za hranice vizuálního a zahrnuje také zvuk, kód, text, prostor, událost a zážitek.

Situace praxe v globálním kontextu je hlavní zásadou našeho programu napříč třemi Pathways experimentální komunikace, grafického designu a ilustrace. Očekáváme, že naši studenti využijí širokou škálu materiálů z oblasti umění a kultury designu, aby podporovali, rozvíjeli a rozvíjeli svou praxi.

Patří sem historie a teorie umění a designu, spisy umělců a designérů, kulturní, literární a sociální teorie, film, literatura, filozofie, politika a technologie.

Při žádosti o tento program vyberete jednu z těchto specializovaných Pathways .

Grafický design
Rozšíření a narušení nástrojů, záměr a role grafického designu.

Ilustrace
Prozkoumání současné ilustrační praxe v interdisciplinárním kontextu.

Experimentální komunikace
Experimentální komunikace vytváří nové spojení mezi konceptem, kritičností a tvorbou.

Show 2019: School of Communication

Vstupní požadavky

Kandidáti jsou vybíráni výhradně na základě zásluh a aplikace jsou vítány z celého světa. Při výběru se bude brát v úvahu kreativita, představivost a inovace, jak je prokázáno ve vašem portfoliu, a také váš potenciál těžit z programu a celkově dosáhnout vysokých standardů MA.

Za normálních okolností budete mít BA, nebo rovnocennou zahraniční kvalifikaci nebo dostatečnou pracovní zkušenost, abyste prokázali odpovídající intelektuální, kreativní a osobní kvality, které vyhovují požadavkům programu.

Naši studenti pocházejí z celé řady pozadí. Zatímco většina stále pochází přímo z programů prvního stupně v oblasti grafického designu, interaktivního designu, ilustrace, pohyblivého obrazu a zvuku, studenti se také připojili k programu z tak rozmanitých prostředí, jako je informatika, ekonomie, výtvarné umění, historie, žurnalistika, literatura, architektura, produkt a textil.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Méně