MA v mezinárodních vztazích

Všeobecné informace

Popis programu

MA v mezinárodních vztazích (MIR)

Profesionálně orientovaná a relevantní pro budoucí praktikujícím

MIR na Ženevská Škola diplomacie a mezinárodních vztahů (GSD) nabízí pečlivý multidisciplinární učební plán, který kombinuje studium mezinárodních vztahů a diplomacie, mezinárodního práva a politické ekonomie.

Program MIR poskytuje studentům jedinečnou příležitost spojit akademické práce v kurzu s odborně zaměřeného stáž v rámci ženevského diplomatického sboru. To je ideální způsob, jak pro studenty získat praktické zkušenosti a aplikovat teoretické znalosti na skutečné problémy světa. Kurzy objetí různé disciplinární tradice, protože učební plán je učil fakulty s různých prostředí, včetně diplomacie, politické vědy, práva a historie.


Vstupní požadavky

Žadatelé musí mít bakalářský titul. I když jsme se přijímat žádosti od všech odrůd majorů, předchozího stupně v mezinárodních vztazích, historie, společenských věd, atd. by bylo ideální příprava na zahájení své MIR studium na GSD.

Jelikož vyučovacím jazykem je angličtina, musíte předložit doklad o vaší jazykové znalosti.


Postup pro podání přihlášky

Způsob ukončení

Úspěšné dokončení programu MIR bude vydělávat studenti 90 evropský kreditní systém (ECTS), kreditní body. Celoroční (včetně praxe), bude tvořit 60 kreditů, zatímco zbývajících 30 ECTS bude vydělal prostřednictvím nezávislého výzkumného projektu (magisterský disertace).

Poslední aktualizace Zář 2016

Informace o škole

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition ... Čtěte více

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition is enhanced by the specialized and interdisciplinary nature of the curriculum. Méně