MA Tištěné textilie pro módu a interiéry

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Nachází se v mezinárodně uznávané škole módy v UCA, naše MA Printed Textiles for Fashion & Interiors nabízí zkušenostní, designem vedenou zkušenost, která rozvíjí vaši kreativní vizi a předefinuje vaši profesionální praxi.

Od prvního dne budete součástí naší inspirativní módní komunity se svou vzrušující kreativní postgraduální výzkumnou kulturou.

Budete vyzváni, abyste posouvali hranice a vyzývali se intelektuálně i kreativně - a my vám poskytneme stimulující a podpůrné prostředí, ve kterém to budete dělat. Budete mít možnost prozkoumat a kombinovat tradiční, ručně vyráběné techniky designu a výroby s nejnovějšími inovacemi v digitální technologii a zkoumat stále se vyvíjející materiály a technologie.

Tištěný design pro módu zahrnuje sbírky textilu pro módu, vzorky, experimentální textilní kusy, prototypy oděvů, koncepty designu nebo plány rozsahů a módní výrobky nebo doplňky.

Design tisku pro textilní umění a interiéry zahrnuje módní koncepty interiéru, jednorázové textilie, instalace nebo práce specifické pro danou lokalitu, prototypy produktů, podlahové a stěnové krytiny a také vnější tiskové aplikace.

Tento jedinečný kurz vám nabízí vzrušující příležitost k tomu, aby se vaše tvůrčí vize stala skutečností, osvojila si své dovednosti a vyvinula nové výzkumné metody - objevování inovativních, relevantních a udržitelných řešení módy a textilu. Praktický a teoretický výzkum je integrován do celého kurzu, a to vám pomůže rozvinout individuální filozofii designu a metodologii výzkumu, spolu s vizuálními, tvůrčími a praktickými dovednostmi pro vstup do odvětví na vyšší úrovni.

Živá kreativní kultura studia s vlastním individuálním pracovním prostorem je navržena tak, aby podporovala rozvoj vašeho výzkumu a praxe, spolu s programem tutoriálů, přednášek, seminářů a kritik. V rámci tohoto kurzu se zapojíte do odborné praxe, jako je živý projekt průmyslového projektu, soutěžní práce, sponzorství průmyslu nebo aktivity zapojení do odvětví, což vše odlišuje kurz od ostatních módních programů úrovně 7.

Kurz nabízí také jedinečný program lektorů hostujících v oboru včetně některých předních britských tisků pro módní návrháře a konzultanty barev, jejichž klienty zahrnují Dior, Vuitton Homme, Margiela, Topshop, Agi a Sam, Giles Deacon a The Unseen. Zveme také odborníky z oblasti výzkumu, včetně udržitelného módního designu a výroby a mentoringu od odborníků zapojených do vývoje výrobců. Studenti mají bezprecedentní přístup ke všem těmto odborníkům a v průběhu kurzu si s nimi v pravidelných intervalech užívají individuální konzultace.

Délka studia:

 • Jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek

Detaily kurzu

Termín 1

Profesionální a kreativní praxe

 • Tato jednotka vás provede kurzem a zaměřuje se na rozvoj vašich kreativních dovedností a předefinování vaší profesionální praxe. Toho dosáhnete hloubkovým průzkumem materiálů, technik a procesů. Experimentování s ručně vyráběnými konstrukčními technikami, průmyslovými výrobními metodami, inovacemi v digitálních CAD a CAM aplikacích je kombinováno s pokročilými tiskárnami a barvicími dílnami. Živé průmyslové projekty nabízejí příležitost kontextovat vaši praxi.

Výzkum a kreativní šetření

 • Tato jednotka se zaměřuje na praktický výzkum a zkoumání materiálů a procesů. Budete vyzváni, abyste ve svém výzkumu přijali analytický a tázavý přístup a zjistili, jak to může informovat a obohatit vaši tvůrčí praxi. Cílem této jednotky je poskytnout vám jistotu, že se stanete nezávislým reflexním praktikem.

Termín 2

Inovace, rozvoj a interpretace

Při práci na svém vlastním krátkém úvodním setkání budete vyzváni, abyste experimentovali s tištěnými textilními výrobky prostřednictvím široké škály materiálů, od tkanin a kůže po dřevo, kov a plasty, a prozkoumejte je, jak oslovujete a předefinujete výzkumnou otázku. Na základě vašich vlastních úvah vytvoříte dobře informovanou linii dotazu na specializované téma, které vyplyne z vašeho návrhu projektu. Prototypování výrobků nebo vzorkování, plánování rozsahu a průzkum trhu budou sladěny s tržní úrovní vhodnou pro vaši práci. Kreativní příležitosti v podobě pracovního umístění a šance ukázat se na Graduate Fashion Week a New Designers pokračují v zaměření na odvětví, aby uvedli druhý kurz

Termín 3

Rozlišení a prezentace

 • V této závěrečné fázi kurzu budete vyzváni k vytvoření dynamické filozofie osobního designu prostřednictvím pokročilého koncepčního myšlení, zkoumání neustále se vyvíjejících materiálů, technologií a procesů. Zvážíte způsoby, jak vystavit a šířit svou praxi a finální profesní portfolio prostřednictvím výstav, webových stránek nebo soutěžních prací, a představit celou řadu vysoce kvalitních návrhových řešení pro rozmanitou škálu trhů, disciplín a aplikací. Výukové programy, workshopy a semináře se svými vrstevníky vám budou i nadále poskytovat příležitosti k prezentaci, reflexi a upřesnění vaší práce.

Poplatky a další náklady na kurz

Školné

Poplatky za kurz za rok 2020 jsou:

 • Studenti UK a EU na plný úvazek - 8 000 GBP
 • Studenti z Velké Británie a EU na částečný úvazek - 4 000 GBP
 • Zahraniční studenti na plný úvazek - 16 250 GBP (standardní poplatek)
 • Zahraniční studenti na plný úvazek - 15 600 GBP (plný poplatek za včasnou platbu)

Další náklady na kurz

Kromě školného si také přečtěte další náklady na kurz pro vstup do roku 2020.

Tyto poplatky jsou platné pouze pro uvedený akademický rok. Náklady se mohou každoročně zvyšovat během studentovy doby pokračování v registraci na kurzu v souladu s inflací (s výhradou jakéhokoli maximálního regulovaného limitu školného). Jakákoli úprava pro pokračující studenty bude na nebo pod prognózou RPI-X.

Slevy a stipendia

Abychom podpořili všechny naše současné studenty a naše nedávné absolventy ve Velké Británii a EU, aby pokročili na další úroveň studia, vyvinuli jsme novou škálu slev z poplatků v celé řadě kurzů.

 • Přečtěte si více o slevách z poplatků

Vybavení

Mezi naše vynikající zařízení patří: tiskárna textilu s plně vybavenou laboratoří na barvení, tradiční stoly pro sítotisk, zpracování tkanin a barvení tkanin; oblast zdrojů digitálních textilií; digitální textilní tiskárny; velká a dobře vybavená studia a workshopy a dílny s průmyslovými šicími stroji, vyšívacími stroji a speciálními dokončovacími stroji.

Připojení kurzů

Na tomto kurzu budete vystaveni světu příležitostí

Průmyslové vazby

V rámci tohoto kurzu budete mít přístup k dobře zavedeným průmyslovým vztahům. Tyto zahrnují:

 • Faye McNulty
 • James Bosley
 • Kay Politowicz
 • Beatrice Mayfieldová
 • Zandra Rhodos
 • Jonathan Saunders
 • Eley Kishimoto
 • Westcott Studios
 • Maxine Sutton Textiles

Kariéra

Od prvního dne na kurzu začnete budovat profesionální portfolio, zkoumat způsoby, jak externalizovat svou praxi a vytvořit online přítomnost a způsoby, jak prezentovat svou práci průmyslovému odvětví. To se může vyvinout na základě zkušeností z první ruky, činností v oboru zapojení do praxe a stáží nebo prostřednictvím práce s módními ateliéry a agenty, kupujícími, obchody, galeriemi a návrháři interiérů, jakož i výstavami, národními soutěžemi a online prodejními platformami. Absolventi Fashion Textiles z UCA Rochester mají zajištěné pozice v mnoha módních a textilních společnostech včetně:

 • Jimmy Choo
 • Debenhams
 • Skinny Dip
 • Monzun
 • Návrh kruhů
 • print.one
 • Dům Frasera.

Široká nabídka kariérních příležitostí pro naše absolventy zahrnuje:

 • Návrh tisku pro oděvy, módní doplňky a interiéry
 • Návrh CAD pro tištěné textilie, textilie a tiskové produkty
 • Textilní návrháři
 • Samostatně výdělečně činní konstruktéři / tvůrci
 • Veřejní umělec
 • Učitelé a učitelé umění
 • Módní kupci a maloobchodníci
 • Nezávislá konstrukce / výzkum a prognóza trendů
 • Umělec v rezidenci

Výzkum

Mezinárodní středisko pro výzkum textilu (ITRC) se sídlem v UCA nabízí vzrušující kulturu výzkumu zaměstnanců a studentů a rozvíjí vztahy spolupráce s významnými kulturními institucemi, sítěmi, galeriemi a muzei po celém světě.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky Spojeného království

 • Vyznamenání nebo rovnocenná kvalifikace v předmětu nebo příbuzném oboru

a / nebo

 • Příslušné pracovní zkušenosti prokazující vaši schopnost studovat na postgraduální úrovni.

Zohlední se také uchazeči, kteří mohou být silným důvodem pro přijetí v souvislosti s konkrétním projektem a mohou prokázat svůj potenciál uspokojivě dokončit kurz.

Mezinárodní požadavky na vstup

Chcete-li zobrazit ekvivalentní vstupní požadavky pro vaši zemi, navštivte naše webové stránky.

Vaše portfolio

Pro tento kurz budeme požadovat, abyste se zúčastnili Den uchazečů a přinášeli své portfolio k posouzení. Další informace o tom, jak sestavit portfolio a konkrétní požadavky na příklady prací, které mají být zahrnuty, budou po podání žádosti poskytnuty na portálu uchazečů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Čtěte více

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Méně
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Více Méně