MA Přesunutí obrazu a zvuku

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Vyzkoušejte svou audiovizuální praxi a snažte se o originálnost experimentováním s koncepty, problémy a materiály týkajícími se pohyblivého obrazu a / nebo zvuku.

Spolupracovat

Jako postgraduální student v NUA se připojíte ke komunitě praktiků a výzkumných pracovníků s různými specializmy, které vám nabízejí cenné příležitosti k spolupráci i individuálně.

Prostřednictvím intenzivního studia a komplexních technických seminářů rozvíjíte praktické a koncepční dovednosti potřebné k vytvoření originální a inovativní práce na náročných profesionálních standardech.

Specializujte se

V závislosti na vaší specializaci budete mít možnost zapojit se do široké škály audiovizuálních metod. Patří sem: 2D Digital; Animace CGI a stop motion animace a filmová tvorba; pohybová grafika; skriptování a vyprávění; předvýrobní a postprodukční dovednosti a techniky; zvukový design.

Nicméně se rozhodnete pro formování studia, budete absolvovat hlubší pochopení vaší vlastní praxe a širší ocenění toho, jak aplikovat svoji dovednost v různých profesionálních podmínkách.

Štipendium BAFTA

Zjistěte, jak můžete získat od BAFTA stipendium až do výše 12 000 liber ke kurzům a přístupu k mentorovi v oboru.

Magisterské studium

Objevte práci některých našich postgraduálních studentů na magisterském studiu na Norwich University of the Arts .

Absolventi pracují v širokém rozsahu kariéry včetně

  • Audiovizuální tvorba
  • Film
  • Motion Graphics
  • CGI
  • 2D a 3D animace
  • Skriptování a vyprávění
  • Pre a Post Production
  • Výuka / přednáška
  • Výzkum / PhD studia

Vstupní požadavky

Účastníci by měli obvykle získat titul BA (Hons) / BSc 2: 1 nebo vyšší (nebo jeho ekvivalent) v předmětu vztahujícím se k navrhovanému studijnímu oboru.

Žadatelé, kteří jsou držiteli diplomu z jiné disciplíny, mohou být také považováni za vstup, s výhradou předložení uspokojivého portfolia umělecké, designové nebo mediální práce na podporu jejich žádosti.

Nabídka vstupu na magisterský titul (MA) je založena na očekávání, že máte potenciál splnit cíle studia a dosáhnout standardu požadovaného pro úspěšné dokončení zadání.

Poslední aktualizace Říj 2018

Informace o škole

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Méně