MA Mezinárodní politická ekonomie

Všeobecné informace

Popis programu

detaily kurzu

Získejte komplexní pochopení dopadu globalizace a výzev, které představuje proces hlubší hospodářské integrace.

Budete analyzovat různé problémy, jako je měnící se charakter mezinárodní konkurence, obchodu, migrace a globální správy věcí veřejných. Rozšíříte své znalosti o moderní politické ekonomice a prozkoumáte globální spotřebu jako motor růstu. Budete diskutovat o finanční krizi v roce 2008, diskutovat o tom, jak to začalo, o definici krize a o tom, jak svět reagoval.

Získáte pochopení toho, jak se mezinárodní ekonomická ekonomika liší od ekonomiky. Kromě měření ekonomického růstu pochopíte také jeho rozložení nákladů a přínosů společně s jeho sociálním, politickým a environmentálním dopadem.

Je to pro vás příležitost přijmout a prozkoumat aspekty politiky, sociologie, historie, filozofie a zeměpisu ve vztahu k ekonomické globalizaci.

Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014

Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014: naše univerzita ukázala svou sílu v pěti nově se objevujících oblastech výzkumu, které poprvé vstoupila do hodnocení, včetně sociální práce a sociální politiky.

Výhody kurzu

Náš kurz je zaměřen na studenty, kteří již pracují nebo mají ambice věnovat se kariéře v kampaních organizacích, mezinárodně orientovaných nevládních organizacích, mezinárodních organizacích a ministerstvech a také absolventům, kteří mají zájem o další akademické studium.

Stejně jako všechny naše kurzy, i náš MA zahrnuje zaměstnatelnost, osobní efektivitu a rozvoj výzkumných dovedností v rámci našich modulů. Budete také těžit z našich vazeb s příslušnými zúčastněnými stranami a zaměstnavateli a budete mít přístup k různorodému a výzkumně aktivnímu učitelskému týmu z celé naší univerzity.

Požadavek vstupu

Uchazeči by měli mít alespoň druhou třídu pocty v příbuzných oborech sociologie, politiky, ekonomiky, filozofie, náboženských studií, lidské geografie, dějin, obchodních studií, kriminologie, žurnalistiky, mediálních studií, antropologie, Evropská studia, Mezinárodní politická ekonomie, Sociální práce, Právo, Společenské vědy, Sociální politika, Rozvojové studie, Management událostí, Marketing, bezpečnostní studia nebo mezinárodní vztahy, alespoň druhá třída vyznamenání v nepodnikatelské záležitosti podložené důkazy o aptitude pro požadovaný předmět nebo mít obdobnou zkušenost nebo školení, obvykle z pracovního prostředí. Všechny aplikace by měly být podporovány referencí, ať už akademickým nebo profesionálním. Všichni žadatelé by měli splňovat naše požadavky na univerzitní angličtinu.

IELTS:

IELTS 6.0 bez dovedností nižší než 5,5 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

OVĚŘTE VAŠE KVALIFIKACE

Pokud jste mezinárodní student, můžeme vám pomoci porovnávat a ověřovat své kvalifikace. Kontaktujte prosím naše mezinárodní pobočky na adrese 44 (0) 113 812 1111 09.00 - 17.00 Po-Čt / 09.00 - 16.30 Pá GMT nebo email internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

POTŘEBA ZLEPŠENÍ ZNALOSTI ZNALOSTI ANGLICKÝCH JAZYKŮ?

Nebojte se, pokud nemáte požadovanou úroveň angličtiny pro zvolený kurz. Nabízíme širokou škálu kurzů, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly zlepšit kvalifikaci a schopnost angličtiny, z nichž většina je akreditována britskou radou.

Pracovní příležitosti

Pracovní příležitosti jsou k dispozici ve Velké Británii a v zámoří pracujících pro nevládní organizace, veřejný sektor, mezinárodní organizace a média. Zaměstnavatelé ocení vaši schopnost myslet a pracovat samostatně a vyzývat konvenční moudrost za účelem řešení složitých problémů. Náš odborný personál je dobře spojen s mnoha významnými organizacemi, které vám pomohou při hledání kariéry v této oblasti.

  • Poradce pro vládní politiky
  • Ekonom
  • Sociální vědec

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Poplatky a financování

Studenti EU a UK

Školné za tento rok činí 5950 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvyšovat, aby se zohlednily účinky inflace.

Mezinárodní studenti

Školné za tento rok činí 11500 GBP. Částka, kterou zaplatíte, je pevně stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Vybavení

Knihovna

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, e-mailů a databází, jsou přístupné online v době a místě, které vám vyhovují.

Tělocvična a sportovní zařízení

Leeds Beckett je snadné udržet se v klidu - naše fitness apartmá se snadno dostanou, jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a jsou k dispozici všem sportovním příslušníkům.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Méně
Leeds , UK Online + 1 Více Méně