MA Mezinárodní Sport & Event Management

Všeobecné informace

Popis programu

Magisterský program pro nejvyšší kariéru ve sportu a řízení událostí

Sportovní a významné události mohou mít docela emoční vliv. Sektor sportu a událostí se rozvíjí. Podnikání je v dnešní době mezinárodní a průmysl sportu a událostí není výjimkou. Magisterský program International Sport & Event Management vás na tyto požadavky připraví globálně orientovaným interdisciplinárním vzděláním .

Na University of Applied Sciences Europe vzděláváme naše studenty od prvního dne, abychom se stali manažery v oblasti sportu, událostí a marketingu. Můžete se těšit na speciální události, jako jsou semináře a projekty s partnery z oblasti obchodu, sportu a akademické obce . Kromě toho lze tento magisterský program snadno kombinovat s druhým zaměstnáním, protože naše přednášky se konají od středy odpoledne do soboty večer .

Naše univerzita se zaměřuje na váš rozvoj. Proto učíme v malých skupinkách učení a v přátelské a osobní atmosféře . Budou vás učit renomovaní lektoři se zázemím ve sportu a managementu událostí. Budete studovat v kampusu, který je centrálně umístěný, vybavený nejmodernější technologií a známý pro svou mezinárodní a anglicky mluvící povahu.

Na University of Applied Sciences Europe máte dokonce možnost aktivně formovat své studium a svou kariéru. V závislosti na vašich osobních profesních cílech si vyberete své vlastní specializace a vyberete si z řady interdisciplinárních předmětů . Speciální školení a osvědčení vedoucích pracovníků vás optimálně kvalifikují pro budoucí úkoly vedení. Programy vyučované na naší univerzitě zahrnují také praktické projekty s top obchodními partnery a volitelné exkurze (například do Silicon Valley), které vás dokonale připraví na pracovní trh zítřka.

Kromě toho můžete kombinovat dva magisterské programy na University of Applied Sciences Europe : s žádným nebo pouze jedním dalším semestrem můžete dokončit mezinárodní řízení sportu a událostí v rámci magisterského dvojitého titulu .

Fakta:

 • Stupeň:
  • Magistr umění.
  • Doplňkový dvojitý titul na University of Applied Sciences Europe
 • Areál: Berlín
 • Vyučovací jazyk: anglicky
 • Počet semestrů: 4 semestry
 • Datum zahájení semestru:
 • Zimní semestr: září
 • Letní semestr: březen
 • Přednáška: Středa odpoledne do soboty večer
 • Kreditní body: 120 ECTS
 • Hlavní body:
 • Zaměřte se na individuální rozvoj a flexibilní rozvrh (2,5 dne / týden). Praktické projekty, trénink vedení a volitelný dvojí magisterský titul. Výuka renomovaných lektorů.
 • Poplatek za školné:
 • Žadatelé o EU: 11 988 EUR ročně
 • Žadatelé mimo EU: 13 188 € ročně

Co dělá to vynikající pro studium na University of Applied Sciences Europe

University of Applied Sciences Europe je akreditována státem, byla udělena při několika příležitostech a je světovým lídrem v mezinárodním přístupu.

Na naší univerzitě studujete v malých skupinách. To zaručuje vaši individuální podporu a osobní kontakt s profesory. Naši lektoři jsou odborníky ve svém oboru.

Náš praktický přístup si všimnete již od prvního semestru. Různé kurzy vám umožní určit obsah vašich studií sami. University of Applied Sciences Europe nabízí moderní vybavení, jako jsou trámy ve všech místnostech, mac bazény a další.

Práce v průběhu studia

Chceme, aby vaše studie dokonale zapadla do vašeho života. Proto se přednášky pro studenty magisterského studia konají pouze ve středu odpoledne do pátku a někdy v sobotu večer. To je důvod, proč je pro vás možné pracovat na částečný úvazek a studovat na plný úvazek snadněji.

Je však třeba brát v úvahu přípravu a následnou práci, protože se jedná o denní studium podle učebních osnov.

Studium na University of Applied Sciences Europe v Německu

Klademe důraz na internacionalitu. To je důvod, proč jsme byli zařazeni mezi „jeden z nejlepších 25 umělců v oboru Business Studies mezi soukromými univerzitami v Evropě“ (U-Multirank 2020). Naši mnozí mezinárodní studenti pocházejí z celého světa, aby se věnovali vysoce ceněné (státní a uznávané FIBAA) německé hodnosti, která se vyučuje výhradně v angličtině.

Německo, známé jako země inovátorů, je ideálním místem pro získání titulu. Německo je největší ekonomickou silou a centrem špičkových technologií a automobilových technologií v Evropě. Německo je navíc obzvláště bezpečnou a obývatelnou zemí s relativně nízkými školnými poplatky a dostupnými životními náklady. Berlín je také známý jako evropský startovací kapitál, magnet pro kreativy a „místo, kde je třeba“ pro mladé lidi a podnikatele.

Proto vybízíme mezinárodní studenty, aby sem přišli a studovali s námi. Nyní můžete požádat o titul na národní škole. Pak se podíváme na vaši aplikaci a provede vás celým procesem.

Vaše kariérní možnosti s titulem Sport & Event Management

Od fotbalu po módu, koncerty, veletrhy - živé události utvářejí svět a mají obrovský ekonomický význam. Magisterský studijní program s mezinárodním zaměřením vás v ideálním případě připravuje na manažerské role v rozvíjejících se odvětvích sportu a událostí. Jako manažer sportu a událostí koncipujete, organizujete a hodnotíte emocionální světy zkušeností, které vzrušují a dotýkají se lidí - a které jsou také ekonomickým úspěchem.

 • Sportovní management, sportovní průmysl
 • Obchodník na sportovní práva, hráčský agent, organizátor turnaje
 • Sportovní média
 • Prodej vstupenek, pohostinství
 • Sportovní konvence a veletrhy
 • Fitness a fotbalové akademie
 • Sportovní poskytovatel cestovního ruchu
 • Správa městských sportů

Master of Arts (MA) vám umožní pokračovat v dokončení vašeho Ph.D. studium vedoucí k doktorátu, případně jako požadavek na pedagogické nebo výzkumné postavení na univerzitách a jiných institucích.

Program - kurzy, projekty, semestr v zahraničí

Hlavní dovednosti potřebné pro řízení sportu, událostí a marketingu jsou schopnost komunikovat, myslet interdisciplinárním způsobem a vést tým. Kromě toho se International Sport Management zaměřuje na vedoucí postavení ve sportu, zatímco International Event Management se zaměřuje na plánování a organizační role. Mezinárodní marketingový management doplňuje tyto dvě oblasti.

Pro posílení odborného zaměření byl program vytvořen ve spolupráci s odborníky z Ernst & Young (SCORE - Sports Consulting) se zapojením komunikačních agentur. Jste tak vybaveni důkladnými znalostmi a praktickými zkušenostmi, abyste se mohli pustit do své kariéry.

Abychom vás mohli ještě více připravit na úkoly řídících společností působících globálně, je do vašich studií integrována mezinárodní zkušenost. Pro úspěšné absolvování mezinárodní zkušenosti si můžete vybrat mezi různými prvky na modulárním principu, který by mohl být ve formě letní / zimní školy, semestru v zahraničí, stáže nebo studentského zaměstnaneckého schématu. Více informací naleznete během našich informačních akcí.

Poplatky za školné a financování

Jako soukromá univerzita není University of Applied Sciences Europe financována státem, ale školným. Z tohoto důvodu stojí studium na University of Applied Sciences Europe více než na veřejné univerzitě. Ale stojí to za to: Naši absolventi splňují základní požadavky podnikání a to je odlišuje od absolventů mnoha veřejných vysokých škol. Vaše vyhlídky na zaměstnání a výdělky jsou výrazně vylepšeny.

Všechny náklady jsou zahrnuty v měsíčním školném. Patří sem také náklady na středisko pro hodnocení vedení. Nebudou vznikat žádné další náklady, jako je poplatek za imatrikulaci, poplatky za zkoušku, poplatek za diplomovou práci apod., Pokud je kurz dokončen ve standardní době studia.

Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout informace o financování vašich studií ao všech dostupných stipendiích. Máte-li jakékoli další otázky, naše studentská poradenská kancelář vám může poskytnout podrobné informace.

Proces aplikace

Můžete požádat o rok předem o požadovaný počáteční semestr.

Studenti musí splňovat následující požadavky pro získání magisterského studijního programu:

 • Online aplikace
 • Dokončení bakalářského titulu, německý diplom nebo magister
 • Závěrečná známka „Dobrý“ (GPA: 2,5), jinak doporučující dopis od předchozí univerzity
 • Zaměřte se na podnikání ve svých předchozích studiích (případně se můžete zúčastnit předběžných kurzů)
 • Dobré znalosti anglického jazyka (alespoň úroveň B2)
 • Rozhovor v angličtině

Master of Arts (MA) stupeň vám umožní pokračovat k dokončení svého Ph.D. studie vedoucí k doktorátu. Jednotlivé instituce vysokoškolského vzdělávání však určují vstupní požadavky a podmínky přijetí.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Čtěte více

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Méně
Berlín , Iserlohn , Hamburg + 2 Více Méně