MA / MSc Experience & Service Design *

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Návrh lidské zkušenosti v kreativních odvětvích vyžaduje širokou škálu porozumění na rozdíl od jiných.

Jako student tohoto jedinečného kurzu Experience & Service Design se naučíte porozumět tomu, jak může být lidská zkušenost navržena a tvarována tak, aby vyhovovala celé řadě scénářů, ať už se jedná o módní událost, festival, maloobchod, nebo na místě a jak tato zkušenost může mít silný společenský, environmentální a obchodní dopad.

Prostřednictvím intelektuálního dotazování a přidělování projektů vám budou dány nástroje a techniky, abyste se stali odborníky na navrhování zkušeností a služeb pro kreativní průmysly a stali se vůdci v prosazování této disciplíny. Tyto techniky budete používat, abyste se pokusili řešit problémy udržitelnosti, společenských otázek a správy věcí veřejných.

Dozvíte se, jak design zlepšuje uživatelskou a obchodní hodnotu, a prozkoumáte, jaké výzvy a příležitosti existují v kreativních odvětvích, pokud jde o technologii a inovace obchodního modelu.

A budete se angažovat na strategické a operační úrovni při navrhování zkušeností a služeb, případně vedoucích interdisciplinárních návrhářských týmů v koncepci, designu a realizaci inovativních služeb.

* Předmět podléhá validaci.

Detaily kurzu

Kurz

Pokryjete celý rok počet jednotek, které budou rozděleny do tří termínů a vyvrcholí projektem vašich pánů.

Některé z vašich učení budou vedeny spolu se studenty z jiných postgraduálních kurzů, včetně série Business Seminar. Jsou určeny pro všechny studenty Business School a pokrývají hlavní oblasti znalostí o podnikání - účetnictví, finance, marketing, inovace, HR a provozní principy.

Zahrnuty jsou následující jednotky:

 • Základy designu pro interakci
 • Inovace zaměřené na zákazníka
 • Designové myšlení pro podnikání
 • Obchodní seminář PG I
 • Rozšířená a syntetická zkušenost
 • Služby a kreativní průmysly
 • Místa a události
 • Působivé hry
 • Lidská psychologie zkušeností a služeb I
 • Obchodní seminář PG II
 • Podnikové poradenství
 • Lidská psychologie zkušeností a služeb II
 • Projekt Masters.

Poplatky a další náklady na kurz

Školné

Poplatky za kurz za rok 2020 jsou:

 • Studenti UK a EU na plný úvazek - 8 000 GBP
 • Zahraniční studenti na plný úvazek - 16 250 GBP (standardní poplatek)
 • Zahraniční studenti na plný úvazek - 15 600 GBP (plný poplatek za včasnou platbu)

Další náklady na kurz

Kromě školného si také přečtěte další náklady na kurz pro vstup do roku 2020.

Tyto poplatky jsou platné pouze pro uvedený akademický rok. Náklady se mohou každoročně zvyšovat během studentovy doby pokračování v registraci na kurzu v souladu s inflací (s výhradou jakéhokoli maximálního regulovaného limitu školného). Jakákoli úprava pro pokračující studenty bude na nebo pod prognózou RPI-X.

Slevy a stipendia

Abychom podpořili všechny naše současné studenty a naše nedávné absolventy ve Velké Británii a EU, aby pokročili na další úroveň studia, vyvinuli jsme novou škálu slev z poplatků v celé řadě kurzů.

 • Více o slevách z poplatků

Obchodní škola

Jako první svého druhu ve Velké Británii, naše nová obchodní škola pro kreativní průmyslová odvětví staví na naší dlouhé tradici spolupráce se zaměstnavateli s cílem rozvíjet dovednosti v oblasti vedení, podnikání a řešení problémů.

Vybavení

Obchodní škola UCA pro kreativní průmysly se sídlem v areálu Epsom je první svého druhu ve Velké Británii. Existují specializovaná studia a studijní obory, digitální mediální soupravy vybavené Mac a PC, které jsou programovány pomocí speciálního softwaru včetně Adobe Creative Suite, Dreamweaver a After Effects. K dispozici je moderní knihovna s množstvím knih a díky své poloze mnoho příležitostí ke spolupráci se studenty z jiných kurzů.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky Spojeného království

 • Vyznamenání nebo rovnocenná kvalifikace v předmětu nebo příbuzném oboru

a / nebo

 • Příslušné pracovní zkušenosti prokazující vaši schopnost studovat na postgraduální úrovni.

Zohlední se také uchazeči, kteří mohou být silným důvodem pro přijetí v souvislosti s konkrétním projektem a mohou prokázat svůj potenciál uspokojivě dokončit kurz.

Mezinárodní požadavky na vstup

Chcete-li zobrazit ekvivalentní vstupní požadavky pro vaši zemi, navštivte naše webové stránky.

Vaše portfolio

Pro tento kurz není potřeba žádné formální portfolio - my posoudíme vaši písemnou přihlášku. Potenciální nabídky budou provedeny na základě přihlášky, předvídané kvalifikace, osobního prohlášení a reference. Můžete být pozváni na Den uchazečů, abyste svou žádost dále prodiskutovali.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Čtěte více

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Méně
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Více Méně